Корпус металл ЩРв-36 (540х310х120мм) IP31 TITAN 3 IEK

25 652,34 ₸
- Бар
- Коды:MKM14-V-36-30-T
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TITAN 3 кіріктірілетін тарату ЩРв корпустары пәтерлерде, коттедждерде және әкімшілік ғимараттарда электр қалқандарын құрастыруға арналған.
Шкафтың оңтайлы тереңдігі жабдықты орнатудың қарапайымдылығы мен оны таяз тауашаларға орнату мүмкіндігі арасындағы тамаша теңгерімді қамтамасыз етеді.
Классикалық ықшам дизайн, 12-ден 72 модульге дейінгі диапазон төмен баға сегментіндегі кез келген техникалық мәселенің шешімін оңай таңдауға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары
- Ток өткізгіш бөлшектерден қорғауға арналған алмалы-салмалы операциялық панель
- Монтаждауды жеңілдету үшін кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы
- Құпиялылығы бар орнатылған құлып
- Конструкцияның қаттылығы
Конструкция ерекшеліктері
Жақсартылған сыртқы түрі – қиғаш бұрыштар.
Дайын өнімді пайдалану кезінде ток соғуын болдырмайтын қорғаныс операциялық панелі.
N және PE шиналарын бекітуге арналған мырышталған рельс.
Корпус құрылымының қаттылығы айтарлықтай артты.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 310.0 мм |
| Биіктігі | 540.0 мм |
| Тереңдігі | 120.0 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Салмақ | 4.90 кг |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 505х275х125 мм |
| Қатарлар саны | 3 |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| DIN-рейка | Иә |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Пайдалану температурасы | -45...40 °C |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 36 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Саңылаулар саны | 2 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | I |
| Қабықшаға максималды статикалық жүктеме | 14.7 кг |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Күңгірт шағрен |
| Металдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 14.7 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 275 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 505 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 4.9 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 36 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 25 652,34 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Таңбалау кестесі (12 модуль) - 4 дана. Жабдықтар. Төлқұжат - 1 дана.


