Тәуелсіз ағытқыш AR-AUX-SR 100...415В АРМАТУРА ИК

18 563 ₸
- Бар
- Коды:AR-AUX-SR-100-415
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
AUX-SR сериялы тәуелсіз ARMAT ажыратқыштары M06N және M10N сериялы ARMAT ажыратқыштарын қашықтан өшіруге арналған.
Артықшылықтары
- M06N және M10N ARMAT автоматты ажыратқыштарына бұрандасыз бекіту.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Басқалар |
| Ені | 17.7 мм |
| Биіктігі | 82.7 мм |
| Тереңдігі | 75.6 мм |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу | 100...415 Жылы |
| Жұмыс тәртібі | Үздіксіз |
| Конструктивтік орындау | Жабыстырылған |
| Әдетте ашылған контактілер саны | 1 |
| Әдетте жабылған контактілер саны | 0 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Монтаждау ені | 17,7 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 2,5 мм2 |
| Номиналды коммутациялық ток | 6 А |
| Сигналдық контактілер саны | 1 |
| Құрылғыға орнатылады | Әмбебап (-тар) |
| Басқару кернеуінің түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Жабдық түрі | Қашықтан ағытқыш |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Автоматты ағып кету тогын сынау функциясымен | Жоқ |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | 110...130 Жылы |
| Авто өшірумен үйлесімділік | ARMAT |
| Шартты жылу тогы | 6 А |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 20000 цикл |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -5…40 °C |
| Автокөлікке қосылу жағы өшірулі | Сол жақ |
| Тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Іске қосу кернеуінің мин кезіндегі сөну уақыты | 0,01 с |
| Максималды іске қосу кернеуі кезінде өшіру уақыты | 0,01 с |
| Іске қосу кернеуінің диапазоны | Айнымалы токта 70...456,5 |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | Айнымалы токта 100...415 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 2.5 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Орнату түрі | Корпусқа |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Аксессуар түрі | Тәуелсіз ағытпа |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 6 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 415 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 130 В |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.01 мс |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 9 мм |
- Бағасы: 18 563 ₸


