Автоматты ажыратқыш M06N 1P C 6А 6кА ARMAT IEK

2 785 ₸
- Бар
- Коды:AR-M06N-1-C006
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштар тізбектерді шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Модельдік қатарға B, C, D іске қосу сипаттамалары және номиналды токтары 0,5-тен 63 А-ға дейінгі құрылғылар кіреді.
ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштардың номиналды ажырату қабілеті 6 кА құрайды.
Шекті ажырату қабілеті номиналына байланысты 10-нан 50 кА-ға дейін өзгереді.

Артықшылықтары
- 10 000 электрлік циклдің жоғары коммутациялық ресурсы
- Ажыратқыштың кез келген жағынан шанышқы типті шиналарды қосу мүмкіндігі
- 2 бекітілген позициясы бар динрейкке арналған ысырма
- Терминалдарды тартудың максималды сәті 5 Нм-ге дейін
- Мөлдір қақпағы бар таңбалауға арналған алаң
- ROHS директивасына толық сәйкестік
- Жоғары жылдамдықты іске қосу токты шектеу класы 3
- Номиналды ажырату қабілеті 6 кА
- Коммутациялық шекті сыйымдылық 10-нан 50 кА-ға дейін (номиналына байланысты)



Техникалық сипаттамалар
| Жиілігі | 50 Гц |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номиналды ток | 6.0 А |
| Номин құл кернеу | 230...400 Жылы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 500 Жылы |
| Полюстер саны | 1 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Энергия шығыны | 3.0 Вт |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Бейтараптықты өшіру | Жоқ |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 6 ғА |
| IEC 60947-2 бойынша ажырату қабілеті | 15 қА |
| Номиналды ток | 6 А |
| Айырғыштың түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -40…+70 °C |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Полюстердің жалпы саны | 1 |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | 0 |
| Электр тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 20000 цикл |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Бір полюстің салмағы | 0,116 кг |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230...400 Жылы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 6 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 2 785 ₸

