ЖРК реверс 160-250А IEK үшін тікелей басқару тұтқасы

3 005 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:KA-VR20D-RY-0160-0250
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Тікелей басқару тұтқасы KARAT IEK ажыратқыш-айырғышын басқару үшін айналмалы қозғалысты аудармалы қозғалысқа түрлендіруге арналған.
Тікелей ажыратқыш-айырғыштың басқару модуліне бекітіледі.

Артықшылықтары
- Пайдаланудың қарапайымдылығы
- Тапсырыс берушінің өндірісте өз бетінше орнату мүмкіндігі
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Басқалар |
| Құлыпталатын - - -ая | Иә |
| Авариялық тоқтату үшін жарамды | Жоқ |
| With axe | Жоқ |
| Материал | Пластик |
| Қуат қосқышы үшін жарамды | Жоқ |
| Қолғаппен | Жоқ |
| Шыныланған есік түріндегі орындалуы | Жоқ |
| Құлыпсыз құлпы бар есік түріндегі орындау | Жоқ |
| Ажыратқыш-айырғыш үшін жарамды | Иә |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
KARAT Өшірулі-тоттанған. ҚР реверсі. тұтқасыз 3P 160А IEK
KARAT Өшірулі-тоттанған. ҚР реверсі. тұтқасыз 3P 200А IEK
KARAT Өшірулі-тоттанған. ҚР реверсі. тұтқасыз 3P 250А IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 250 А |
| Термиялық төзімділік тогы | 80 кА |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 80 кА |
| Максималды жұмыс кернеуі | 0.69 кВ |
| Орнату түрі | Ішкі |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 8000 цикл |
| Массасы | 3 кг |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Жетектің конструктивті орындалуы | Тұтқа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 172 мм |
| Биіктігі | 150 мм |
| Ені | 170 мм |
- Бағасы: 3 005 ₸

