Металл сауыт Р3-ЦПнг-50 с брошкой қара (20м) IEK

2 516 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CMP10-50-020
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Қызмет ету мерзімі
10 жыл
Кепілдік
1 жыл
ПВХ оқшаулауындағы металл түтік кабельді, сымдарды, икемді шлангтарды және т.б. химиялық және механикалық зақымданудан, ылғалдан және күн радиациясынан қорғауға және қорғауға арналған. ПВХ оқшаулағышындағы металл түтік үй ішінде және сыртында ашық және жасырын төсеу үшін пайдаланылуы мүмкін. Қолдану саласы: - Ауаны баптау, жылыту, желдету жүйелері; - Көтергіш-көлік жабдықтары; - Мұнай және газ өңдеу өнеркәсібі; - Каналдар, туннельдер, траншеялар.
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Қара |
| Сыртқы диаметрі | 58.7 мм |
| Ішкі диаметрі | 46.5 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырышпен қапталған |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | - Н |
| Жұмыс температурасы | -50...50 °C |
| Тығыздау | Тығыздау жоқ |
| Материал | Болат |
| Пайдалану температурасы | -25...60 °C |
| 1-ші жабынның қаптамасының материалы | ПВХ (ПВХ) |
| 2-ші жабынның қаптамасының материалы | ПВХ (ПВХ) |
| Номин диаметрі | 50 мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Иілуге беріктік | Икемді (-тер) |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R | 250 мм |
| Жеңнің салмағы 1 м | 0,865 кг |
| Шартты өткелдің диаметрі | 50 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Мырышталған болат |
| Түсі | Қара |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 100 м |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 9.5 мм |
| Сыртқы диаметрі | 13.9 мм |
| Иілу радиусы | 55 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша жабынның түрі | ПВХН |
- Бағасы: 2 516 ₸/м

