РТИ-1314 электро-жылулық реле 7-10А IEK

3 752,28 ₸
- Бар
- Коды:DRT10-0007-0010
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РТИ сериялы электржылу релесі өзіндік энергия тұтынуы бар электрлік коммутациялық құрылғы болып табылады. РТИ сериялы электржылу релесі электр қозғалтқыштарын шамадан тыс жүктемеден, фазалық асимметриядан, тартылған іске қосудан және ротордың кептелуінен қорғауға арналған. Ол тікелей KTI және KMI сериялы контакторларға орнатылады. Қысқа тұйықталудан қорғау үшін номиналды іске қосу тогының сәйкес мәніне сақтандырғыштар немесе автоматты ажыратқыштар қарастырылуы керек.
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
- Іске қосудың жоғары дәлдігі.
- Ыңғайлы реттеу.
- Кең ассортимент.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Тікелей монтаждау / дара орналасу |
| Ені | 44.0 мм |
| Биіктігі | 67.0 мм |
| Тереңдігі | 92.0 мм |
| Салмақ | 0,165 кг |
| Номин құл кернеу | 230; 400; 600 Жылы |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 1 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 1 |
| Пайдалану температурасы | -45-тен +55 °C-қа дейін |
| Номиналды импульстік кернеу | 6 шаршы метр |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Қатайту сәті | 2 Нм |
| Қорғау сыныбы | 10 сынып |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Реттелетін ток диапазоны | 7...10 А |
| Жұмыс жиілігі | 0-400 Гц |
| Термиялық тұрақтылықтың қосымша контр- тогы In | 5 А |
| Қосымша контр - Асқын токтардан қорғау - преохр gG | 5 А |
| Қосылатын өткізгіштердің қосымша контр- қимасы | 1,0-1,25 мм2 |
| Қосымша конт - Қатайту сәті | 1.2 Нм |
| Сақтандырғыш тогы qG | 20.0 А |
| Сақтандырғыш тогы aM | 12 А |
| Ұштығы жоқ икемді каб присоед қимасы | 1,5-10 мм2 |
| Ұштығы бар икемді каб присоед қимасы | 1-4 мм2 |
| Қатты кабельдің қиыс қимасы | 1-6 мм2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: 3 752,28 ₸

