АЖҚ арналған бүйірлік рейка ХХХХхХХХх600 (2 дана/жинақ) SMART IEK

6 030 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV-RB-600
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықтарды монтаждау үшін қолданылады.
Корпустың тереңдігі бойынша орнатылады.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Басқалар |
| Ені | 8.0 мм |
| Үлгі немесе орындау | Бүйірлік рейка |
| Биіктігі | 480.0 мм |
| Тереңдігі | 50.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Салмақ | 0,58 кг |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Жиынтықта саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
SMART Корпус металл. құрама ТЖҚ 1800х600х600 IP31 IEK
SMART Корпус металл. құрама ТЖҚ 1800х800х600 IP31 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.58 кг |
- Бағасы: 6 030 ₸


