Тереңдігі 600 мм SMART SРУ-ға арналған бүйірлі рейка IEK (2 дана/жинақтау)

6 030 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV-RB-600
Жіберу 26 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық жабдықты монтаждау үшін қолданылады.
Корпустың тереңдігі бойынша орнатылады.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Түсі | Өзгелері |
| Ені | 8.0 мм |
| Модель немесе орындау | Бүйірлік рейка |
| Биіктігі | 480.0 мм |
| Тереңдігі | 50.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Салмағы | 0,58 кг |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
Бірге қолданылатын бұйымдар
SMART металл құрама корпусы ВРУ 1800х600х600 IP31 IEK
SMART металл құрама корпусы ВРУ 1800х800х600 IP31 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.58 кг |
- Бағасы: 6 030 ₸


