PIN (штырь) типті жалғағыш шина 3Р 100А қадам 27мм (1м) IEK

23 489 ₸
- Бар
- Коды:YNS51-3-100
Топтарды ыңғайлы және қауіпсіз қосу үшін қолданылады:
- ВА (автоматты ажыратқыштар)
- АҚ (дифференциалды автоматтар)
- ВД (дифференциалды ажыратқыштар), ВН (жүктеме ажыратқыштары)
18 мм қадамдық шиналар ені бір модульге еселенген жабдықты ауыстыруға арналған, 27 мм қадамдық шиналар ені бір жарым модульге еселенген өнімді ауыстыруға арналған.
100 А номиналды токқа есептелген шиналарды, егер енгізу автоматы ортасына жалғанған болса, 125 А номиналды токпен пайдалануға болады.
Бір жарым модульді шиналар үшін бүйірлік тығындар бар.

Артықшылықтары
- Мыс пластиналардан жасалған және жануды қолдамайтын пластикалық оқшаулағыш қаптамаға салынған
- 125А номиналды токпен пайдалануға болады, егер енгізу құрылғысы ортасына жалғанған болса
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды кернеу | 230/400 Жылы |
| Оқшауланған | Иә |
| Биіктігі | 46.2 мм |
| Салмақ | 0,7 кг |
| Фазалар саны | 3 |
| Көлденең қима | 595 мм2 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 600 Жылы |
| Номин үздіксіз ток Iu | 100 А |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Пайдалану температурасы | -45...+40 °C |
| Номиналды импульстік кернеу | 4 шаршы метр |
| Қосылу түрі | Түйреуіш |
| Номин қысқа уақытқа төзімді ток Icw | 17 қА |
| Қосалқы тасымалдағыштары бар құрылғылар үшін жарамды | Жоқ |
| N-шинасы бар құрылғылар үшін жарамды | Жоқ |
| Жиектің немесе қадамның өлшемдері | 27 мм |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| Қосылатын құрылғылардың максималды саны | 36 |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Модтарға арналған кіріспе терминал. бұйралау. ККМ 4-25мм2 (тікелей енгізу) IEK
Модтарға арналған кіріспе терминал. бұйралау. ККМ 4-25мм2 (бүйірлік енгізу) IEK
PIN 3Р 100А шинасына арналған бітеуіш 27мм IEK қадамы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қара |
| ұштықтың түрі | Түйреуіш |
| жалғағыштың түрі | Әке |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Максималды ток | 100 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 23 489 ₸



