Контактор КТИ-52253 реверс 225А 230В/АС3 IEK

240 229 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:KKT53-225-230-10
Жіберу 13 сәуір 2026КТИ сериялы электромагниттік контакторлар номиналды кернеуі 660 В айнымалы токқа дейінгі электр желілерінде қысқа тұйықталған роторы бар үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын іске қосу және тоқтату үшін басқару схемаларында пайдалануға арналған, сонымен қатар басқа электр қондырғыларын қосу және өшіру үшін пайдаланылуы мүмкін:
- жарықтандыру
- жылыту қондырғыларының
- әртүрлі индуктивті жүктемелердің.
Желдеткіштерде, сорғыларда, пештерде, кран-арқалықтарда және резервті автоматты енгізу (РАҚ) жүйелерінде қолданылады.
Конструкторлық шешімнің тиімділігі, жоғары пайдалану сипаттамалары және жұмыстағы сенімділігі үшін контактор "Электро-2006" 15-ші халықаралық көрмесінің "Үздік электр жабдықтары" номинациясы бойынша күміс медальмен марапатталды.
Құрылымдық және техникалық сипаттамалары бойынша КТИ сериялы контакторлар халықаралық және ресейлік ГОСТ Р 50030 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.4.1-2012 (МЭК 60947-4-1:2009). 4.1-2012 (МЭК 60947-4-1:2009).
КТИ сериялы контакторлар сертификаттау сынақтарынан өтті және олардың сериялық өндірісі үшін ROSS CN.ME86.B00150 сәйкестік сертификаты алынды.

Артықшылықтары
- Құрамдас элементтерді, атап айтқанда, тартқыш катушканы ауыстырудың ыңғайлылығын қамтамасыз ететін құрылымдық жұмыстың қарапайымдылығы.
- Негіз алюминий профилінен жасалған, бұл аналогтармен салыстырғанда жоғары беріктік пен аз салмақты қамтамасыз етеді.
- Қоймада әрқашан бар қосымша құрылғылардың үлкен ассортименті (контактілі приставкалар, приставкалар, ПВИ уақытты ұстау).
- Ресей нарығындағы отандық өндірушілердің аналогтарымен салыстырғанда КТИ сериялы электромагниттік контакторлар ұсыныстарының кеңейтілген ассортименті.
Конструкция ерекшеліктері
Әрбір контактордың сұлбасында басқару катушкасының модуліне біріктірілген жабу контактілерінің бір тобы бар. Бұл кнопо болған жағдайда...
Үстіңгі қақпақ бекіткіші бар бұрандалардың көмегімен бекітілген. Бұл өздігінен бұрап алуды болдырмайды. Сондықтан КТ сериялы контакторлар...
Контактілерде индикацияның (зауытта жасалған ойықтардың) болуы олардың тозу дәрежесін анықтауға мүмкіндік береді.
Басқару катушкасының жетілдірілген конструкциясы оны арнайы құралсыз бөлшектеуге мүмкіндік береді (ойық арқылы...
Контакт-бөлшектер күміс негізіндегі композиттерден жасалған, бұл температура көтерілген кезде жанасу кедергісін азайтуға мүмкіндік береді...
Контактілі жүйенің басу күшін өзгерту және контактілі жүйенің әрекетін тексеру үшін стандартты розетка кілтін пайдалану...
Байланыс жүйесінің орналасу индикаторы бүйірлік қақпақтың сыртқы панеліне орналастырылған. Бұл байланыс жүйесінің күйін тексеруге мүмкіндік береді...
Контакторлардың конструкциясы кез келген жиынтықта бір уақытта екі қосымша қондырманы орнатуға мүмкіндік береді.
Зауытта құрастырылған қайтымды контактор зауыттық шиналармен және механикалық құлыппен бірге жеткізіледі. Контакторлар орнатылған...
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 424.0 мм |
| Биіктігі | 203.0 мм |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 2 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Номин жұмыс тогы Ie 400 В | 265 А |
| Полюстер саны | 3 |
| Пайдалану температурасы | -45...+55 °C |
| Номиналды импульстік кернеу | 8 шаршы метр |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 230 Жылы |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номиналы тұрақты токтан кейінгі АҚШ-ты басқарады | - Жылы |
| Бұранданың метрикалық диаметрі | 10 мм |
| Қатайту сәті | 35 Нм |
| Қосалқы тізбектерді қосу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Нормалардың саны құлып-НЗ контр с задер ауыстырып қосқыш | 0 |
| Алдын ала белгіленген нормалардың саны | 0 |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | 230; 400; 660 Жылы |
| АС-1 кезіндегі шартты жылу тогы Ith | 350 А |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды қуат -3 230 В | 75.0 кВТ |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды қуат-3 400 В | 132.0 кВТ |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды қуат -3 660 В | 160.0 кВТ |
| Макс қысқа мерзімді жүктеме | 2120 А |
| Шартты қысқа тұйықталу тогы Inc | 10000 А |
| Асқын токтардан қорғау - преохр gG | 400 А |
| Қайталап-қысқа мерзімді режим | сағатына 120 операция жасау циклі |
| Жк АС-3 кезіндегі шашырау қуаты | 21 Вт |
| Ie АС-1 кезіндегі шашырау қуаты | 37 Вт |
| Қос шина - әрқайсысының өлшемі | 32х4 мм |
| Ұштығы бар сымның қимасы | 240 мм2 |
| Иілгіш кабель 1 немесе 2 сым | 1...4 мм2 |
| Ұштығы бар иілгіш кабель 1 сым | 1...4 мм2 |
| Ұштығы бар иілгіш кабель 2 сым | 1,125 мм2 |
| Қиғашсыз қатты кабель 1 немесе 2 қатар | 1...4 мм2 |
| Uc іске қосылған кездегі басқару кернеуінің диапазондары | 0,8...1,1 |
| Uc босату кезіндегі басқару кернеуінің диапазондары | 0,35...0,55 |
| Тұйықталу кезіндегі іске қосылу уақыты | 40...65 мс |
| Ашу кезіндегі іске қосылу уақыты | 100...170 мс |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 1.0 млн ком цикл |
| Қосымша байланыстар саны | 1 |
| Қосымша контномин кернеу Un AC | ≤ 660 Жылы |
| Қосымша контномин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Термиялық тұрақтылықтың қосымша контр- тогы In | 10 А |
| Қосымша контр - Асқын токтардан қорғау - преохр gG | 10 А |
| Қосымша конт - Макс қысқа мерзімді жүктеме | 100 А |
| Қосымша комт - Оқшаулауға төзімділік | > 10 хКұ |
| Қосымша конт - Қатайту сәті | 1.2 нм |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
РТИ-5369 электрлі-жылулық реле 55-80А IEK
Басқару катушкасы КУ-(185А-225А) 400В IEK
Басқару катушкасы КУ-(265А-330А) 230В IEK
Қондырма ПКИ-04 қосымша. байланыстар 4р IEK
Қондырма ПКИ-11 қосымша. контактілер 1з+1р IEK
Қондырма ПКИ-20 қосымша. байланыстар 2з IEK
Қондырма ПКИ-22 қосымша. контактілер 2з+2р IEK
Қондырма ПКИ-40 қосымша. байланыстар 4з IEK
Приставка ПВИ-11 кідіріс қосулы 0,1-30сек 1з+1р IEK
Приставка ПВИ-12 кідіріс қосулы 10-180сек 1з+1р IEK
Приставка ПВИ-13 кідіріс қосулы 0,1-3сек 1з+1р IEK
Приставка ПВИ-21 кідірту өшірулі. 0,1-30сек 1з+1р IEK
Приставка ПВИ-22 кідірту өшірулі 10-180сек 1з+1р IEK
Приставка ПВИ-23 кідірту өшірулі. 0,1-3сек 1з+1р IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Контактор түрі | Кері |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 6 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 225 А |
| Максималды қуат | 110 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Құлыптау түрі | Механикалық |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 50 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 1000000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 200 мм |
| Салмақ | 9 г |
- Бағасы: 240 229 ₸

