Жарықдиодты шам ДКУ 1013-150Д 5000К IP65 IEK

28 548 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDKU1-1013-150-5000-K03
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қозғалыс қарқындылығы орташа және төмен жолдар, саябақтар мен серуендеу жолдары, аула аумақтары, алаңдар, автотұрақтар және т.б. сияқты объектілерді сыртқы жарықтандыруға арналған.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Консольдық |
| Қорғау сыныбы | I |
| Ені | 184.0 мм |
| Биіктігі | 44.0 мм |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Жарық ағыны | 15000 лм |
| Түс температурасы | 5000 К |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Шамның максималды қуаты | 150 Вт |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды | 150 Вт |
| Тұтыну қуаты | 150 Вт |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 70-79 (2А сыныбы) |
| Диаметрі | - мм |
| Ұзындығы | 444.0 мм |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Қуат коэффициенті | 0.9 |
| Пайдалану температурасы | -40…45 °C |
| Шамның түрі | Жарық диодты алмастырылмайтын |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Мөлдір шыны (жарық өткізгіш.) |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK06 |
| Импульсті-тұтандырғыш құрылғы - ИЗУ | Талап етілмейді |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 1 |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Отыратын орынның көлеміне сәйкес келеді | 50...60 мм |
| Түс температурасы | 5000 К |
| Жүйенің максималды қуаты | - Сб |
| Жарық ағыны | 15000 лм |
| Жарықтың түстік белгіленуі | Ақ |
| Сымдардың түрі | Ақырғы |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Иә |
| Жарық ағынын таратушы | Басқалар |
| Қуат коэффициенті | 0.9 |
| СӨЖ түрі | Д |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыру түрі | Консоль шамы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жарықтандыруды қолдану | Ландшафттарды жарықтандыру үшін, Автотұрақтарды жарықтандыру үшін, Көшелерді, саябақтарды жарықтандыру үшін, ТКШ үшін |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Консольге |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 150 Вт |
| Шамдар саны | 1 д. (дана) |
| Жарық ағыны | 4000 лм |
| қуат алу түрі | Желі |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Салмақ | 1700 г |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Түс температурасы | 5000K |
| Өлшемдері | |
| Ені | 184 см |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қорғаныс торы | Жоқ |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Жарық шығару бұрышы | 120 град. |
| Түс беру индексі, кем емес | 70 |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
- Бағасы: 28 548 ₸


