Кіріспе панелі ВРУ21-630А (ВРУ1-24-00); ажыратқыш ВР32 630А; ВА88 500А; 3хТТИ 400А; SMART IP31 IEK

387 870 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-12400-01
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВРУ21-630А едендік (іргелік опция) электр энергиясын енгізуге, есепке алуға және таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде таратушы электр қондырғыларын қорғауға арналған.
Сирек қосулар мен ажыратулар.
Енгізулерді қолмен ауыстыру.
Электр қабылдағыштардың екінші санаты - электр қабылдағыштар екі тәуелсіз желі бойынша жабдықталады.
Электрмен жабдықтаудағы үзіліске кезекші персоналдың немесе далалық жедел бригаданың резервтік қуатты қосуы үшін қажетті уақытқа рұқсат етіледі.
Біздің артықшылықтарымыз
- Біз IEK зауыттық корпустарын қолданамыз
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Мырышпен қапталған монтаждық бөлшектер
- Біз тек белгілі және тексерілген өндірушілердің жиынтықтауыштарын пайдаланамыз
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар тек МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 120 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 120 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Ғимарат | Едендік корпус ВРУ2 2000х600х450 SMART IEK | |
| Ірге | опция | |
| Ауыспалы кіріспе ажыратқыш | ВР32 630А | 1 |
| Қорғау аппараты |
Автоматты ажыратқыш ВА88-40 3Р 500А 35кА IEK |
1 |
| Кернеудің болуын индикациялау | фазалар индикаторы | 2 |
| Импульстік асқын кернеуді шектегіштер | опция | |
| Ток трансформаторлары | 400/5А | 3 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | ТТ арқылы қосылу | 1 |
| Шина алюминий АД31Т | 5х50 | |
| Мыс шина | опция | |
| Амперметр | опция | |
| Вольтметр | опция | |
| Қорғаныс панельдері | опция |


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 387 870 ₸



