Тарату панелі ВРУ-8503 2Р-116-31 400А IP31 отх.9хВА88М IEK шиналарының бір секциясы

465 680 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-2511631-01
Жіберу 13 сәуір 2026ВРУ-8503 тарату панельдері кернеуі 400/230 А, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Тарату панельдерінде автоматты сөндіргіштерді, электромагниттік стартерлерді және қорғаныс сөндіргіштерін (ҚҚҚ) орнату қарастырылған.
Есепке алу бөлімшесі бар тарату панельдерінде қосымша ток трансформаторлары мен үш фазалы есептегіш орнатылады.
Артықшылықтары
- Серияның заманауи корпусы SMART IEK және оған коррозияға төзімділігі жоғары аксессуарлар, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Панельде өнеркәсіптік сериялы автоматты ажыратқыштар қолданылады MASTER
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | қосылу Мыс шинасы М1Т 3х30х4000мм 405А ГК | 1 |
| Енгізу N/PE | қосылу Мыс шинасы М1Т 3х30х4000мм 405А ГК | |
| Ғимарат | Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 1800х600х450мм IP31 IEK | 1 |
| Бүйірлік панель | ҚБ SMART 1800.ХХХ.450 IP31 (2 дана/жинақ) IEK үшін бүйірлік панель | 1 |
| Ірге | жеке опциямен тапсырыс беріледі | |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппарат | көзделмеген | |
| Шығатын топтар мен желілер |
Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 50А 25кА MASTER IEK Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 63А 25кА 690В MASTER IEK Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 125А 25кА MASTER IEK |
3 3 1 1 1 |
|
Аппараттарды қашықтықтан ажырату кететін топтардың |
4 | |
| Есепке алу бөлімі | ||
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
Мыс шинасы М1Т 3х30х4000мм 405А ГК мыс МЕМСТ |
|
| Қорғаныс панельдері | талап етілмейді |


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) | ток өткізгіш шиналар секциясына |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | к мыс шинасы М1Т 3х30мм |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | к мыс шинасы М1Т 3х30мм |
| Едендік корпус | Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 1800х600х450мм IP31 IEK |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі, бүйірлік |
| Ірге | опция |
| Кіріспе аппарат | көзделмеген |
| Ток өткізгіш шина | Мыс шинасы М1Т 3х30мм 405А |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Шығатын шиналар N/PE | Мыс шинасы М1Т 3х30мм 405А |
| Кететін топтардағы аппараттарды қашықтықтан ажырату | 4 дана, Расцепитель независимый РНм-125 (РНм-32) 220В MASTER IEK |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | ВА88 МАСТЕР ХЭК |
| Шығатын күштік автоматтар.өшірулі 3Р 25кА | 8 |
| Шығатын қуатты авто.өшіру. 3Р 35кА | 1 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 465 680 ₸


