LED ДКУ 1012-100Ш 5000К IP65 сұр IEK шамы

19 602 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDKU1-1012-100-5000-K03
Жіберу 03 мамыр 2026КҚҚ шамдары жолдарды, саябақтарды, серуендеу жолдарын, аула аумақтарын, әртүрлі алаңдарды, автотұрақтарды және тәуліктің қараңғы уақытында жарықтандыруды қажет ететін кез келген басқа орындарды жарықтандыру үшін қолданылады.
Шамның корпусы құйылған, жылу таратқыштың жұмысын жақсарту үшін алюминий қорытпасынан жасалған, бұл электрониканың қызмет ету мерзімін ұзартады.
Шамның бірқалыпты пішіні бар, ол тірекке түсетін жел жүктемесін азайтады, бұл жел жылдың көп бөлігінде соғатын Қазақстан үшін өте өзекті артықшылық.
Коррозиядан қорғау үшін арматура ұнтақпен қапталған.
Шам диаметрі 40-60 мм құбырға орнатылады.
Діріл кезінде өздігінен бұрап қалудың алдын алу үшін арматурада арнайы бұрандалы қосылыстар қарастырылған.
Арматура драйверінің қуат коэффициенті кемінде 0,9, бұл жоғары энергия тиімділігін береді.
Жарық тиімділігі 100 лм/Вт
КСС - Ш типі кең
Кіріс кернеуінің диапазоны 110-240В
Өздігінен қыздыру есебінен шам қатпайды
Соққыға төзімді оптикалық пластик.

Техникалық сипаттамалар
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 1 |
| Шамның максималды қуаты | 50 Вт |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Жиынтықта басқару блогы | Иә |
| Отыратын орынның көлеміне сәйкес келеді | 48 мм |
| Жиынтықта шамдардан | Жоқ |
| Тұтыну қуаты | 50 Вт |
| Қуат коэффициенті | 0.9 |
| Қуат коэффициенті | 0.9 |
| Жарық ағыны | 5000 лм |
| Жарық ағыны | 5000 лм |
| Түс температурасы | 5000 К |
| Түс температурасы | 5000 К |
| Пайдалану температурасы | -45…+50 °C |
| Ұзындығы | 380.0 мм |
| Ені | 145.4 мм |
| Биіктігі | 62.5 мм |
| Орнату биіктігі | ≤ 8 м |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды | 50 Вт |
| Жүйенің максималды қуаты | - Сб |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Иә |
| Габариттік жарықтық | 62600 кд/м2 |
| Іске қосу тогы | 5.0 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы | 5 мкс |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
ГАБАРИТТІК СЫЗБА

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | Консоль шамы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жарықтандыруды қолдану | Автотұрақтарды жарықтандыру үшін, Көшелерді, саябақтарды жарықтандыру үшін, Ландшафттарды жарықтандыру үшін, ТКШ үшін |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Орнату әдісі | Консольге |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 50 Вт |
| Шамдар саны | 1 д. (дана) |
| Жарық ағыны | 5000 лм |
| қуат алу түрі | Желі |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Түс температурасы | 5000K |
| Жарық беру | 100 лм/Вт |
| шашыратқыштың материалы | соққыға төзімді поликарбонат |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Қозғалыс сенсоры | Жоқ |
- Бағасы: 19 602 ₸

