ШНИ-6х9-14-Д-С IEK DIN-изоляторындағы N "нөл" шинасы

801 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YNN10-69-14D-K07
Жіберу 03 мамыр 2026ШНИ типті оқшаулағышы бар шиналар нөлдік, қорғаныс және фазалық өткізгіштерді электрлік және механикалық қосуға арналған.
Құрылымдық жағынан ШНИ шиналары пластикалық оқшаулағышқа немесе өздігінен сөнетін пластмассадан жасалған оқшаулағышқа орнатылған жезден жасалған шинадан жасалған.
Шиналарды пайдаланудың қалыпты шарттары болып табылады:
- қоршаған ортаның температурасы -40-тан +50 С-қа дейін;
- салыстырмалы ылғалдылықтың орташа мәні 90%-дан аспайды.

Артықшылықтары
- Шинаның оқшаулағышы жанбайтын материалдардан жасалған
- Кең номенклатуралық қатар
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Ені | 88,5 мм |
| Үлгі немесе орындау | Басқалар |
| Биіктігі | 42 мм |
| Тереңдігі | 12 мм |
| Материал | Жез |
| Пайдалану температурасы | -40...50 °C |
| Кабель сымдарының саны | 14 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 16/6 мм2 |
| Беттің түрі | Өңделмеген |
| Номин ток In | 100 А |
| Шинаның ұзындығы | 103 мм |
| Типтік орындау | DIN - оқшаулағышпен |
| Бекіту бұрандалары | М4 |
| Шиналар саны | 1 |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
DIN-рейка (30см) мырышталған IEK
Аналогтар
IEK сарапшылары осы өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
N шинасы "нөл" DIN-изол. Ni ШНИ-6х9-14-Д-С IEK
Шина PE "жер" на DIN-изол ШНИ-6х9-14-Д-Ж IEK
ШНИ-6х9-14-К-С IEK DIN-рельсіндегі корпус изолындағы N "нөл" шинасы
Шина N "нөл" на DIN-изол типі "Тіреу" ШНИ-6х9-14-С-С IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Өнім материалы | Жез |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 14 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 125 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 801 ₸

