Басқару посты ДК 222-3 У2 10А 660В 3 түйме IP54 ЭТ

3 141,18 ₸
- Бар
- Коды:ET519078
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПКЕ сериялы батырмалы басқару посты кернеуі 660В дейін, жиілігі 50 Гц және тұрақты ток 440В дейінгі айнымалы токтың электр басқару тізбектерін коммутациялауға арналған, кіріктірілген басқару элементтері бар пластмасса корпус болып табылады.
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Бұйымның атауы | батырмалық басқару бекеті |
| Корпус (қабық) материалы | жанбайтын пластик |
| Коммутациялық тозуға төзімділік, циклдар бойынша | 1 000 000 |
| Пайдалану шарттары | қалқа астында |
| Номиналды ток, In | 10А |
| Басқару аппараттарының (элементтерінің) саны | 3 |
| Номиналды жылу тогы, Ith | 10A |
| Габариттік өлшемдері LxHxB, мм | 190х80х76 |
| Орнату тәсілі | тегіс бетке |
| Басқару элементінің түсі | қара, қызыл |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Электротехник |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түйме пішіні | Цилиндрлік |
| Түймелер саны | 3 д. (дана) |
| Корпустың түсі | Қара |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Кернеу | 660 В |
| Позицияны бекіту | Жоқ |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | Үстірт |
| Механикалық тозуға төзімділік | 1000000 цикл |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Биіктігі | 190 мм |
| Ені | 80 мм |
- Бағасы: 3 141,18 ₸

