Монтаждау қорабы KSC 11-307А ашық монтаждау үшін 110х150х50 IP55 KSC*

1 182 ₸
- Бар
- Коды:KSC 11-307А
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ашық монтаждау үшін шаң өткізбейтін қорап гофрленген, тегіс немесе арматураланған құбырлармен және кабельмен біріктірілген қуатты және төмен токты желілерді құру және коммутациялау үшін қолданылады.
Қорапта серпімді кабель кірістері (KSC 11-307) немесе таңбаланған тығындалған кірістер (KSC 11-307A) бар.
Қақпақ корпусқа берік бұралмалы бұрандалармен бекітіледі, бұл шаң мен ылғалдың енуінен сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
Қорғау дәрежесі IP55
Габариттік өлшемдері (биіктігі, ені, тереңдігі), мм 110х150х50
Номиналды кернеу, 400-де
Материал пластик
Жүкқұжатты бекіту (монтаждау) тәсілі
Балқу температурасы градуспен 650
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 1 182 ₸

