Логикалық реле PLR-S CPU1206 12DI(6AI)/6AO 12-24VDC RS485 ONI экраны

114 572 ₸
- Бар
- Коды:PLR-S-CPU-1206
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
PLR-S CPU1206 ONI логикалық релесі — әртүрлі технологиялық процестерді автоматтандыруға арналған ықшам, бағдарламаланатын құрылғы.
Ол реле, таймер, есептегіш, логикалық контроллер және аналогтық реттегіш функцияларын біріктіреді.
Кірістірілген нақты уақыттағы сағат (RTC).
Қолдану
-
Өндірістік процестерді автоматтандыру:
- Конвейерлерді, сорғыларды, желдеткіштерді және басқа механизмдерді басқару.
- Шағын өндірістік желілерді басқару жүйелерін ұйымдастыру.
-
Ғимараттардың инженерлік жүйелері:
- Жарықтандыруды, желдету және жылыту жүйелерін басқару.
- Шлагбаумдардың, қақпалардың немесе кіру жүйелерінің жұмысын автоматтандыру.
-
ТКШ жүйелері:
- Сумен жабдықтауды, жылытуды және кәрізді бақылау және басқару.
- Сорғы станцияларының жұмысын автоматтандыру.
-
Дабыл жүйелерін басқару:
- Дабылдарды ұйымдастыру және датчиктердің іске қосылуына жауап беру логикасы.
Артықшылықтары
-
Орыс тілді интерфейсі бар интеграцияланған экран:
- Процестерді нақты уақыт режимінде конфигурациялау, бақылау және басқару ыңғайлылығы.
- ДК-ге қосылу қажеттілігінсіз параметрлерді жедел енгізу мүмкіндігі.
- Оператор панелін және байланысты SCADA жүйесімен қосу мүмкіндігі.
-
Кірістер мен шығыстардың икемділігі:
- 12 дискретті кіріс (DI) әртүрлі түймелерді, сенсорларды немесе түйреуіштерді қосуға мүмкіндік береді.
- 6 DI 0 аналогтық кіріс ретінде пайдаланылуы мүмкін..10 Тұрақты токта.
- Әрқайсысы 10А дейінгі 6 аналогтық шығыс (AO) жиілік түрлендіргіштері немесе аналогтық реттегіштер сияқты үздіксіз реттелетін құрылғыларды басқаруды қамтамасыз етеді.
- Берілген CPU модуліне 16-ға дейін кеңейту модулін қосуға болады, осылайша 280-ге дейін енгізу-шығару арналарын конфигурациялауға болады.
-
RS485 коммуникациялық интерфейсі:
- Диспетчерлеу жүйелеріне интеграциялау мүмкіндігі (мысалы, Modbus хаттамасы бойынша).
- Таратылған басқару жүйелерін құру үшін басқа құрылғылармен байланыс.
-
220В айнымалы ток кернеуін қолдау:
- Қосымша түрлендіргіштерсіз стандартты тұрмыстық немесе өнеркәсіптік желіге қосылу.
-
Бағдарламалану мүмкіндігі:
- Логикалық реле мамандандырылған бағдарламалық қамтамасыз ету арқылы күрделі автоматтандыру сценарийлерін құрастыруға мүмкіндік береді.
- Таймерлерді, есептегіштерді және күрделі басқару логикасын қолдау.
- Мүмкін болатын максималды бағдарламаның орындалу уақыты 200 мс-тан аспайды, ал бағдарламадағы функционалдық блоктардың максималды саны пайдаланушы жасағандарды қосқанда 512 құрайды.
- Орыс тіліндегі интуитивті түсінікті интерфейсі бар тегін бағдарламалық қамтамасыз ету.
-
Ықшамдылық және монтаждаудың қарапайымдылығы:
- Электр панелінде немесе DIN-рельсінде ыңғайлы орналастыру.
- Кеңістікті және орнату шығындарын үнемдеу.
-
Сенімділік:
- Кернеудің ауытқуларына және электромагниттік кедергілерге жоғары төзімділік.
- Өнеркәсіптік және тұрмыстық жағдайларда пайдалану кезіндегі ұзақ мерзімділік.
Техникалық сипаттамалар
| Қоректендіруші кернеудің түрі | Тұрақты (тұрақты) |
| Тұрақты токтың қорек кернеуі - DC, В | 12...24 |
| Қоректендіру кернеуі 50 Гц токтың өзгеруі-AC, В | - |
| Аналогты шығулар саны | 0 |
| Аналогтық кірістердің саны | 0 |
| Енгізу цифрларының саны | 12 |
| Шығу цифрларының саны | 6 |
| Дисплеймен бірге | Иә |
| ЖЖ-интерфейстер саны RS-232 | 1 |
| TCP немесе IP протоколын қолдау | Жоқ |
| MODBUS протоколын қолдау | Иә |
| PROFIBUS хаттамасын қолдау | Жоқ |
| Bluetooth радио стандарты | Жоқ |
| WLAN 80211 радиостандарты | Жоқ |
| GSM радиостандарты | Жоқ |
| Орындауды толықтырады - EX ia | Жоқ |
| Қабырғаға бекіту-тікелей монтаждау | Иә |
| Жадты толықтыруы мүмкін | Жоқ |
| Жад түрі | Басқалар |
| Рельске монтаждау мүмкіндігі | Иә |
| Ені, мм | 95 |
| Үлгі немесе орындау | Модульдік |
| Қауіпсіздік функциялары үшін жарамды | Жоқ |
| EtherNet немесе IP протоколын қолдау | Жоқ |
| Оптикалық интерфейспен | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 90 |
| Жүйелік жиынтықтаушы | Жоқ |
| Орындалуын толықтырады - EX ib | Жоқ |
| Релелік шығулар саны | 6 |
| Жад көлемі, КБайт | 8,192 |
| Тереңдігі, мм | 58 |
| Уақыт релесінің максималды саны | 0 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Интерфейс тілі | Орыс |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | RS232, RS485 |
| Құпия сөзбен қорғау | Иә |
| Кірістірілген сағат | Иә |
| Кеңейту модульдерін қосу | Иә |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | ONI |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Бағдарламалау тілі | FBD |
| Аналогтық кірістер саны | 6 |
| Аналогтық шығу саны | 6 |
| Дискретті кірістер саны | 12 |
| Корпус материалы | Пластик |
| қуат алу түрі | 24 В Желісі |
| Кернеу | 24 В |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Дисплей | |
| СКД түсті көрсету | Монохромды |
| Жад | |
| ЖЖҚ көлемі | 8 MB |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 58 мм |
| Ені | 95 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
- Бағасы: 114 572 ₸

