TITAN IEK 250х365 мм монтаждық панель (2 дана/компл)

13 675 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV10-PM-250-365
Корпус ішінде түрлі электр аппараттарын орнату үшін.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.

Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Монтаждық панель |
| Биіктігі | 250.0 мм |
| Ені | 365.0 мм |
| Үйлесімділік | Titan сериясы |
| Тереңдігі | 1.5 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Материал | Болат |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
Бірге қолданылатын бұйымдар
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 18.45.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 18.45.45 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 20.45.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 20.45.45 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 18.45.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 18.45.45 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 20.45.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 20.45.45 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-3 20.60.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-3 20.60.45 IP54 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 365 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 250 мм |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 13 675 ₸/жинақ

