ВРУ, 600х200 мм, IEK SMART керең бет панелі, 2 дана/жиынтық

8 325 ₸/жинақ
- 5 дана бар
- Коды:YKV-PLG-36-60-200
Тікелей жанасудан қорғану үшін ток жүретін бөліктерге.
ЛГ/ЛМА панельдерінің жақтауына орнатылады.
ВРУ TITAN-ға орнатуға, сондай-ақ SMART қондырғысына орнатуға жарамды.
Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.

Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | ЛГ панелі |
| Биіктігі | 200.0 мм |
| Ені | 530.0 мм |
| Үйлесімділік | TITAN сериясы, SMART |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Тереңдігі | 1.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ұнтақ бояуы |
| Материал | Болат |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
Бірге қолданылатын бұйымдар
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 18.60.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 18.60.45 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 18.60.60 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 18.60.60 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 20.60.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 20.60.45 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 20.60.60 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 20.60.60 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 18.60.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 18.60.60 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 20.60.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 20.60.45 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 20.60.60 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-3 20.60.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-3 20.60.45 IP54 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 530 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 200 мм |
| Салмақ | 1.8 кг |
- Бағасы: 8 325 ₸/жинақ

