ВРУ, 600х500 мм, IEK SMART керең бет панелі, 2 дана/жиынтық

15 952 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKV-PL-G-36-60-5-0
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тікелей жанасудан қорғану үшін ток жүретін бөліктерге.
Рамаға орнатылады.
ВРУ TITAN-ға орнатуға, сондай-ақ SMART қондырғысына орнатуға жарамды.
Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.

Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | ЛГ панелі |
| Биіктігі | 500.0 мм |
| Ені | 530.0 мм |
| Үйлесімділік | TITAN сериясы, SMART |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Тереңдігі | 1.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ұнтақ бояуы |
| Материал | Болат |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 530 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Салмақ | 4.2 кг |
- Бағасы: 15 952 ₸/жинақ

