TITAN IEK 365 мм планкасы (2 дана/жиынтық)

4 525 ₸/жинақ
- Бар
- Коды:YKM40-P-365
Биіктігі бойынша бірдей қондырғылық габаритті бір ғана электр аппараттарды немесе бірнеше аспаптарды орнату үшін қолданылады.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Жолақ |
| Биіктігі | 23.0 мм |
| Ені | 365.0 мм |
| Үйлесімділік | Titan сериясы |
| Тереңдігі | 1.5 мм |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Сендзимир әдісімен мырыштау |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышпен қапталған болат |
| Материал | Болат |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
Бірге қолданылатын бұйымдар
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 18.45.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 18.45.45 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 20.45.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-1 20.45.45 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 18.45.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 18.45.45 IP54 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 20.45.45 IP31 IEK
TITAN тұтас дәнекерленген еден шкафы. ВРУ-2 20.45.45 IP54 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 365 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 23 мм |
| Салмақ | 0.3 кг |
- Бағасы: 4 525 ₸/жинақ
- Қаптау тәсілі: Жиынтық ЛГ панелі - 2 дана. Орнатуға арналған әдістер.

