|МП IEK TITAN5, 120.60.30, 1200х600х300 мм корпустары УХЛ1.

197 731 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-120-060-030-66
Жіберу 26 маусым 2026|МП TITAN 5 корпусы – орнатылған жабдықтың механикалық және климаттық қорғанысының жоғары деңгейін қамтамасыз ететін, жауапты автоматтандыру щиттерін құрастыруға арналған жаңа шешім.
Қазіргі заманғы робот өндірісі және бірегей конструкция TITAN сериясы корпустарының премиум сапасына, сенімділігіне және ұзақ мерзімділігіне кепілдік береді.

Артықшылықтары
- IP66, УХЛ1 жоғары қорғаныс дәрежесі - ашық аспан астындағы корпустарды көшеде пайдалану мүмкіндігі
- Бояу алдында сырлау – тоттанудан барынша қорғау
- Есікті бір бұрылыспен үш нүктелі құлыптау (биіктігі 500 мм корпустар үшін)
- Есік пен қабықтың периметрі бойынша жиектерді екі рет қағу корпустың қосымша қаттылығын қамтамасыз етеді
- Аспаға арналған жиынтық пен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жиынтығына кіреді


Конструкция ерекшеліктері
Ылғал мен шаңнан қорғау үшін технологиялық тесіктерді пластикалық бітеуіштермен қорғау.
Алмалы-салмалы кабель фланеці кез келген түрдегі гермовводтар мен сальниктерді орнатуды жеңілдетеді.
Бояу алдында сырлау – тоттанудан барынша қорғау.
Есіктің ішкі жағындағы тік Z-профильдер – жабдықты орнатқанда кабельдік жгутты бекітуге арналған, қатаң күшейтіледі.
Монтаждық панельді белгілеу жабдықты орнату уақытын қысқартады.
Тасымалдау және сақтау кезінде тығыздағыштағы қысымның алдын алу үшін есіктерді бекіту.
Периметрі бойынша 4 бүгілген монтаждау панелі - панельдің ұлғайтылған қаттылығы.
Бір нүктеде қабыққа бекітілетін ілмектердің жаңа түрі – жылдам аспа және IP66 қорғаныс дәрежесін қамтамасыз ету.
Жақсы жанасу үшін үлкейтілген алаңы бар мыс жерге қосу түйреуіштері олардың үзіліп қалу мүмкіндігін болдырмайды және электр қауіпсіздігінің деңгейін жоғарылатады.
Есікті бір бұрылыспен үш нүктелі бекіту (биіктігі 500 мм корпустар үшін).
Қабықша мен есік периметрі бойынша екі рет қағу құрылымның қаттылығын ұлғайтады, корпус геометриясын сақтайды.
Техникалық сипаттамалары
| Қондырғы түрі | Аспалы |
| Монтаждық платасы бар | Иә |
| Модульдер саны | - |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP66 |
| Корпустың материалы | Болат |
| Түсі | Сұр |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ұнтақ бояуы |
| Салмағы | 46,10 кг |
| Монтаждық тереңдік – тауашалар | - мм |
| Кеңеюі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Пайдалану температурасы | -60...40 °C |
| Көшедегі жайлардан тыс пайдалануға жарамды | Иә |
| Есік-люк түрі | Жалғыз/жалғыз |
| Номиналды ток | 630 А |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Құлыппен | Иә |
| Үй-жайдан тыс қолдануға жарайды | Иә |
| Ток - In номинациясы | 630 А |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкаф есіктерінің немесе қақпақтарының қалыңдығы | 1,4 мм |
| Қақпақ формасы | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Климаттық орындау | УХЛ1 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Үстіңгі қабат факторы | Жалпақ шашақ |
| Металдың қалыңдығы | 1 мм |
| Есік / қабыққа статикалық жүктеме Макс | 15/120 Н |
Бірге қолданылатын бұйымдар
TITAN IEK тесiгi бар 445х170 кабель фланецi
TITAN 445х170 саңырау IEK кабель фланеці
TITAN Кабельді мембр. d=6-59мм IP65 сұр IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1200 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 46 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
- Бағасы: 197 731 ₸

