IEK К1153 У3 кабельдік тірегі

7 007 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLW10-GEM-SK-1200-U3
Жіберу 26 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қолдану саласы: кабельді трассаларды қабырғаға немесе төбеге монтаждау үшін.
Монтаждау тәсілі: тіреу К1157 қапсырмасының көмегімен жеткізуші бетке бекітіледі.
Материал:
- УТ2,5 мырышталған болат
- У3 лак-бояу жабындысы
- МЕМСТ 15150-69 бойынша УТ1,5 ыстық мырыштау

БАСҚА ДА ТАСЫМАЛ
- Бұйымдар конструкциясының қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың жоғары жылдамдығы.
- Құрама конструкцияларды монтаждау қосымша метиздік жинақтауларды талап етпейді.
- Бекіту және қолдану әмбебаптығы.
- Қаптаманың аз еселігі.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Қарапайым бейін |
| Ұзындығы мм | 1200 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 2.5 |
| Биіктігі мм | 60 |
| Ені. мм | 26 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Өзгелері |
| Профиль нысаны | Өзгелері |
| Материал | Болат |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 26 мм |
| Қалыңдығы | 2.5 мм |
- Бағасы: 7 007 ₸

