Скоба IEK К1157

1 210 ₸
- Бар
- Коды:CLW10-GEM-KS-1157
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Скоба К1157 компаниядан мырышталған IEK - К1150-К1155 тіреулерін салмақ түсетін бетке бекітуге арналған алмастырылмайтын элемент.
Артықшылықтары:
- Беріктігі мен сенімділігіСапалы мырышталған болаттан жасалған қапсырма құрылымның сенімді бекітілуі мен ұзақ мерзімге жарамдылығына кепілдік бере отырып, айтарлықтай жүктемелерге шыдайды (60 кг дейін!).
- Орнатудың қарапайымдылығы: қарапайым және түсінікті құрылымның арқасында, қапсырма орнату кезінде уақыт пен күш-жігерді үнемдейтіндігін оңай құрастыру.
- Үнемділік; қосымша метиздер (шеге, шуруп) қажеттілігінің болмауы оны экономикалық тиімді шешім етеді.
- Коррозиядан қорғану: мырышталған жабын коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді, ол қапсырмаларды әртүрлі жағдайларда, соның ішінде ылғалды бөлмелерді пайдалануға мүмкіндік береді.
Қолданылуы:
- Электромонтаж жұмыстары: К1157 қапсырма тіреуіштерді бекіту үшін өте қажет К1150-К1155 электр монтаждау жұмыстарында сенімді және тұрақты кабель тасымалдау жүйелерін құруға мүмкіндік бере отырып.
- Құрылыс конструкциялары: құрылыс конструкцияларының әртүрлі элементтерін бекіту үшін пайдаланылады.

Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі | 30 мм |
| Ені | 45 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Металдың қалыңдығы | 2 мм |
| Жүктеме максисі | 60 кг |
| Салмағы | 0,14 м-ге кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қапсырма |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Ені | 45 мм |
| Қалыңдығы | 2 мм |
- Бағасы: 1 210 ₸

