КВС 35-240мм2 сұр IEK кіріспе қуат терминалы

3 242 ₸
- Бар
- Коды:YZN12-240-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріспе қуат терминалдары 6-дан 240 мм2-ге дейінгі үлкен өткізгіштерді электр шкафтары мен панельдерінің ішіне өткізгіштерді енгізу мен таратуды ұйымдастырған кезде қосуға арналған.
Өнеркәсіптік жабдықты орнату кезінде мыс және алюминий өткізгіштерін қосу үшін қолданылады.
Қысқыштар арқылы қосу орнатуды мүмкіндігінше қарапайым және жылдам етеді. Полиамидтен жасалған берік корпус жоғары өртке төзімділікке ие.
Артықшылықтары
- Берік корпус жоғары отқа төзімділікке ие, UL94 V0 стандартына сәйкес PA 6.6 полиамидінен жасалған (жануды қолдамайды).
- Қысқыш бұрандадағы және терминалдың ток өткізгіш шинасындағы арнайы паста жанасу бетін ұлғайтады және жанасу нүктесіндегі қуат жоғалуын және қызуды азайтады, терминалдың қызмет ету мерзімін ұзартады.


Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Үш фазалы қондырғы |
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-тірек / бұранда |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 35...240 |
| Түсі | Сұр |
| Номин құл кернеу, Жылы | 800 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Ені, мм | 37,5 |
| Биіктігі, мм | 130 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 800 |
| Ұзындығы, мм | 130 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы, °C | -40...85 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 37.5 |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қысқыш материалы | Алюминий |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 35...240 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин ток In, А | Си: 425 / Ал: 380 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue, В | ≤ 800 |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue, В | ≤ 800 |
| Номиналды қосылу қабілеті, мм2 | 35...240 |
| Жиынтықтағы саны, дана | 2 |
| Өткізгіш қимасы кезіндегі тартылу сәті Нм, мм2 | 12 (35...70) / 40 (95...240) |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Алюминий |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Ені | 38 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сұр |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сұр |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 240 шаршы мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Максималды ток | 425 А |
| Максималды кернеу | 800 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 3 242 ₸

