Желдетуге арналған тарату пункті ПР11-2230-ЩВ 25А IP54 кірісі 3РхВА47-100 отх.3хАВДТ32 1хВА47-100 IEK

73 925 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-PTRSV-112230-03
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш тарату қалқандары мыналарға арналған:
- кернеуі 400/230В номиналды тогы 125А дейінгі электр энергиясын тарату
- авариялық жағдайларда желдету жүйелерін мәжбүрлеп ажырату
- топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде қорғау
- диф. қорғаныс болған кезде электр тогының соғуынан қорғау
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 35 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 16 мм-ге дейін рұқсат етілген | |
| Аспалы металл корпус |
Корпус металл ЩРн-24з-1 (310х454х138мм) У2 IP54 ПРОВИЕК |
1 |
|
Мәжбүрлі ажыратумен кіріспе аппараты басқарушы сигнал бойынша |
ВА47-100 40А 10кА тәуелсіз ағытқышы бар IEK DIN-рельсіндегі ВА47-49(100) үшін тәуелсіз РН47 ағытқышы |
1 1 |
| Шығатын сызықтар |
АВДТ32 С16 дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 16А 10кА С IEK |
3 1 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Қорғаныс панельдері | жиынтықта | |
| Кіріспе кабельді тығыздамалар | жиынтықта | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Максималды ток | 25 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Модульдердің есептік саны | 24 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 310 мм |
| Ені | 454 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 73 925 ₸

