ШУ8253-22А23 100А авариялық ауыстырып-қосқыш шкафы IP54 контакторының кірісі 2хВА88Мх100А шығыс.2хВА88Мх80А 3хВА47-100 IEK

404 670 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHUP-82532230-03
Жіберу 08 сәуір 2026ШУ сериялы УАВР типті резервті автоматты қосу құрылғысы жұмыс кірісінде қалыпты қоректендіру параметрлері ауытқыған кезде (кернеудің өшуі, фазаның үзілуі, кернеудің жол берілмейтін төмендеуі) жарықтандыру тізбектері мен қуат жабдығының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға арналған.
Оларды қалпына келтірген кезде кері ауысу автоматты түрде жүреді.
Жұмыс тәртібі – ұзақ.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Заманауи аппаратура қолданылды, өнеркәсіптік серия сенімді және пайдалануда ыңғайлы.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | кіріспе аппаратқа қосылу | |
| Енгізу N/PE | ||
| Ғимарат |
Металл едендік корпус ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400) УХЛ3 IP54 IEK |
1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппараттар |
2 |
|
| АДБ блогы |
Контактор КТИ-5115 115А 230В/АС3 IEK Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 220-460В айнымалы ток ONI Аралық реле РЭК78/3(MY3) 5А 220В АС IEK NTE8-120B уақыт релесі (қосу уақытының кешігуі) 12-120s,1HO, AC230V |
2 2 2 1 |
| Басқару және индикация | Дабыл шамы AD22DS LED матрица d=22мм қызыл 230В IEK | 2 |
| Жұмыс тәртібі | автоматты | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Қарсы қосуды бұғаттау | электрондық | |
| Шығатын желілерді коммутациялау және қорғау аппараттары |
2 3 |
|
| Кабельдік кіріспе тығыздамалар | жиынтықта | |
| Шығатын шиналар N/PE | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 2х7 L+PEN IEK | |
| Операциялық панельдер | талап етілмейді |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Толық тарату құрылғысы |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 404 670 ₸

