АВР ШУ9253-21А22-0713 100А 35кА 400В IP54 ARMAT жүйесі 2-1 схемасы 230ВАС электр жетектері

769 340 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHU-92532122-7D608-A-03
Жіберу 13 сәуір 2026Бұл АДБ жүйесі тұтынушылардың бір тобын электрмен жабдықтаудың екі тәуелсіз көзінен үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді: негізгі және резервтік.
Электрмен жабдықтаудың үздіксіздігіне негізгі кірістегі электр энергиясы параметрлерінің жол берілмейтін ауытқулары жағдайында тұтынушыларды электрмен жабдықтаудың негізгі көзінен резервтік көзге ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Желі параметрлері қалпына келтірілгенде кері ауысу автоматты түрде орындалады.
Логикалық басқарумен АДБ артықшылықтары
- Оқиғалар мұрағаты.
- Резервті 6300А дейін енгізу.
- РАҚ жұмысының барлық параметрлерін баптаудың икемділігі (қосуды/өшіруді кідірту, енгізуді таңдау және т.б.).
- Толығымен жасалған құжаттама, схемалар және бағдарламалар.
- Барлық АДБ бір өндірушінің құрамдас бөліктерінен құрастырылады. Бір терезеге тапсырыс беру.
- РАҚ жұмысының алгоритмдерін өзгертуге мүмкіндік беретін бағдарламаның ашық коды.
- Функционал барлық қажетті функциялармен жасалған.
- АДБ бөгде өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімді.
- Қашықтағы жұмыс орны арқылы АДБ жұмысын бақылау мүмкіндігі.
- Визуализация үшін есікке сенсорлық тақтаны орнату.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | ||
| Енгізу N/PE | ||
| Ғимарат |
Корпус металл ШМП-6-0 (1200х750х300мм) У2 IP54 IEK |
1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Кіріспе аппараттар |
Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 100А 35кА IEK ВА88-35/37 230В IEK үшін ЭП-35/37 электр жетегі |
2 2 |
| АДБ басқару блогы |
ONI экраны бар PLR-S CPU1206(R) 220В айнымалы токтың логикалық релесі Фазаларды бақылау релесі ORF 05 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK Аралық реле РЭК78/3(MY3) 5А 220В АС IEK PLR-S 220В AC ONI логикалық релесіне 8DI/8DO кеңейту Фазаларды бақылау релесі ORF 05 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK Аралық реле РЭК77/3(LY3) 10А 220В АС IEK |
1 1 1 1 2 2 |
| Индикация | "ЖҰМЫС" шамы "АПАТ" | 4 |
| Жұмыс режимдері | қолмен/автоматты | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Қарсы қосуды бұғаттау | механикалық/электрондық | |
| Шығатын желілерді коммутациялау және қорғау аппараттары |
АВДТ ARMAT B06S 1P+N C20 30мА түрі A (18мм) IEK Автоматты ажыратқыш M06N 3P C 16А 6кА ARMAT IEK Автоматты ажыратқыш M06N 3P C 25А 6кА ARMAT IEK Автоматты ажыратқыш M06N 1P C 16А 6кА ARMAT IEK Автоматты ажыратқыш M06N 3P C 32А 6кА ARMAT IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 80А 10кА С IEK |
7 4 2 6 1 1 |
| Кабельдік кіріспе тығыздамалар | жиынтықта | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 13 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
- Бағасы: 769 340 ₸






