Көше жарығын басқару шкафы I710-9601-4374 250A 50kA 400/230V IP54 фотореле/таймер есебі IEK

422 550 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHOI-71000000-03
Жіберу 06 сәуір 2026Көшені жарықтандыру шкафтары кернеуі 400/230 В үш фазалы айнымалы токтың электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, кейіннен таратуға, шығатын желілерді шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталу токтарынан қорғауға, сыртқы кешкі және түнгі жарықтандыруды үш режимде басқаруға арналған:
- жергілікті басқару;
- автоматты басқару;
- диспетчерлік пультпен автоматты басқаруды мәжбүрлеп қосу және өшіру;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдары 120 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 | 2 |
| Ғимарат |
Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.8.4-0 36 УХЛ3 ИП 54 ИК |
1 |
| Ірге | жиынтықта | |
| Кабельді жеткізу | төменгі, тығыздамалар жиынтықта | |
| Кіріспе аппараттар |
Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-35А30220 250А IEK |
1 |
| Енгізуді қорғау аппараттары |
Балқытылатын ендірме ұстағыш RT36-1-250 габариті 1 250А CHINT Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-1-250 габариті 1 250А |
3 3 |
| Жарықтандыруды басқару блогы |
Таймер ТЭ15 сандық 16А 230В дин-рейку IEK Фотореле Контактор КТИ-5115 115А 230В/АС3 IEK |
1 1 2 |
| Есіктегі индикация | қарастырылмаған | 1 |
| Басқарма | қолмен/автоматты | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Кернеудің индикациясы | кезең бойынша ЛС-47 сигналдық шамы | |
| Шығатын желілерді коммутациялау және қорғау аппараттары |
Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-00-160 габариті 00 160А |
12 |
| Сервистік розетка 230В |
РАр10-3-ОПс розеткасы IEK DIN-рельсіне жерге тұйықталумен |
1 |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шығушы шинасы | жиынтықта | |
| Есепке алу панелі |
ТТИ-А 200/5А 5ВА 0.5 IEK ток трансформаторы есепке алу аспабына арналған орын |
3 1 |
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 12 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 422 550 ₸









