Гипсокартонға арналған электр қондырғы қорабы 68х35 KSC 11-102*

110,88 ₸
- Бар
- Коды:KSC 11-102
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл қорап өзінің үнемділігімен ерекшеленеді.
Қораптың корпусының тереңдігі 35 мм, бұл оны гипсокартон мен жүк көтергіш қабырға арасындағы кеңістік шектеулі жерлерде орнатуға мүмкіндік береді.
Металл аяқтары бар берік бекіткіш қорапты қабырғаға мықтап және жылдам бекітеді.
Гипсокартон мен қуыс қабырғаларға арналған электр қондырғысы қуатты және төмен токты желілерді салу үшін пайдаланылуы мүмкін.
Қақпақпен бірге қорап дәнекерлеу қорабы ретінде пайдаланылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Түсі | Сары |
| Пішін | Дөңгелек |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 68 мм |
| Биіктігі | 68 мм |
| Ені | 75 мм |
- Бағасы: 110,88 ₸

