Тұтас қабырғаларға арналған 65х65 мм орнату қорабы Schneider Electric

132,30 ₸
- Бар
- Коды:IMT35101
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тереңдігі 45 мм қондыру қондырғылары бар орнату қорабы (розетка) оларға электр қондырғыларын (розеткалар, ажыратқыштар және т.б.) орнатуға және оларды циклмен ауыстыруға арналған.
Сипаттамалары
| Түсі | жасыл |
| Келте құбыр/штуцер | Жоқ (жоқ) |
| Диаметрі, мм кабель үшін жарамды | 10 |
| Жабдықтау/жинақтау | Жоқ (жоқ) |
| Ішкі тереңдігі, мм | 45 |
| Енгізулер саны | 8 |
| Қосылатын құрылғыны орнату түрі | Бұранда немесе аралық |
| Орнатылатын құрылғылардың (орындардың) саны | 1 |
| Шамды бекітуге (ілуге) арналған ілмек | Жоқ |
| Экрандаумен бірге | Жоқ |
| Шегелермен бекітуге арналған құлақшалары/құлақтары бар | Жоқ |
| Желге төзімді | Жоқ |
| Құрылғының тереңдігі, мм | 45 |
| Терминалдың бекітілген орны | Жоқ |
| Қақпақ | Жоқ (жоқ) |
| Корпусқа енгізу түрі | Алдын ала ескертілген. қағып тастаймыз. (мөртабандар.-ойылған) тесік |
| Құбырды бекіту | Жоқ |
| Бұрандалармен/бұрандалармен | Иә |
| Сырт жағынан енгізу | Иә |
| Диаметрі құбыр үшін | 10/20 мм |
| Қорғау дәрежесі (IP) | IP30 |
| Жерге тұйықтау | Дара (-лар) |
| Материал | Пластик |
| Пломбаланатын (-тар) | Жоқ |
| Макс. өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 2.50 |
| Ұзындығы, мм | 81 |
| Монтаждау тәсілі | Жасырын орнату |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Құрамында галогендер жоқ (жоқ) | Иә |
| Бұйымның түрі | Тарату қорабы |
| Тереңдігі, мм | 45 |
| Ені, мм | 71 |
| Нысан | Дөңгелек (-тер) |
| Жұмысқа қабілеттілікті сақтау (тізбектің тұтастығы) | Жоқ (жоқ) |
| Диаметрі, мм | 68 |
| Конструктивтік орындау | Аспаптарды қосуға арналған қорап (шеңбер./шаршы.) |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пішін | Дөңгелек |
| Түсі | Жасыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Биіктігі | 65 мм |
| Ені | 65 мм |
- Бағасы: 132,30 ₸

