3P 800А KARAT IEK басқару тұтқасы жоқ реверсивті ВРК ажыратқыш-айырғыш

488 689 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:KA-VR20-3-0800
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Номиналды тогы 1600А (тікелей орындау) және 800А (қайтымды орындау) дейінгі KARAT IEK ажыратқыш-айырғыштары өнеркәсіпте және мұнай-газ саласында, энергетикада, коммерциялық жылжымайтын мүлікте, инфрақұрылымда және ауыл шаруашылығында қолданылады.
Электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосу және ажырату үшін қолданылады.
Негізгі модельдер 3 қуат полюсімен бірге жеткізіледі.

Артықшылықтары
- Теңшелетін бекіткіштер есебінен жылдам орнату
- Қуат полюстерінің саны 8 полюске дейін артады
- Әрбір күш полюсіндегі доға сөндіргіш камералар
- Электр тізбегінің қосарлы үзілуі
- Өздігінен тазаланатын контактілер
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 690/400 |
| Макс рұқсат етілген құл кернеуі Ue AC, В | 690 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | 440/220 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 800 |
| Монтаждау түрі | Монтаждау панеліне |
| Ені, мм | 311 |
| Үлгі немесе орындау | Қақпақпен |
| Биіктігі, мм | 200 |
| Тереңдігі, мм | 282 |
| Құлыпталатын - - -ая | Иә |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 2x240 |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қосылыстар саны бол 25 мм2 | 6 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 1000 |
| Корпустың тереңдігі, мм | 282 |
| Корпустың ені, мм | 311 |
| Корпустың биіктігі, мм | 160 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қысқыштардың орталары арасындағы қашықтық 50 мм | Жоқ |
| Авариялық тоқтату үшін жарамды | Иә |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq, кА | 80 |
| Полюстер саны үшін қолайлы | 3 |
| Материал | Пластик |
| Пайдалану температурасы, °C | -40…50 |
| Номиналды құл кернеуі Ue, В | 690/400 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 12 |
| Қорғау дәрежесі - IP алдыңғы жағы | IP00 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Номиналды ток, А | 800 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Бастапқы енгізулер саны | 3 |
| Авариялық тоқтату сатысына жарамды | Иә |
| Басқару элементінің түрі | Айналмалы позициялық тұтқа (құлыптаумен) |
| Негізгі ажыратқыш ретінде жарамды | Иә |
| Сөндіргіш-айырғыштың ықшам нұсқасы | Жоқ |
| Сақтандырғыш сөндіргіш ретінде жарамды | Жоқ |
| Сервистік өшіру ретінде жарамды | Иә |
| AC-23 400 В кезінде құл режиміндегі номиналды қуат, кВТ | 0 |
| Номин қысқа уақытқа төзімді ток Icw, кА | 20 |
| Еденге монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Фронтальды монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Орталықта алдыңғы монтаждау үшін қолайлы | Иә |
| Ажыратқыш-айырғыш үшін жарамды | Иә |
| Тарату тақталарында орнату үшін қолайлы | Жоқ |
| Аралық монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Қате әрекеттерден қорғаумен | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Жоқ |
| Кернеу айырғышты толықтырады | Жоқ |
| Жанасудан қорғаумен | Жоқ |
| Аспаптың құрылымы | Монтаждық тақтадағы таратушы |
| Қосылыстардың жалпы саны | 6 |
| Қайтымды қосқыш | Иә |
| Қол жетегі тұтқасының түрі | Алдыңғы айналмалы |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 1000 |
| Коммутациялардың максималды жиілігі, сағатына циклдар | 3 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 5000 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Icw тогы 1 с ішінде қысқа мерзімді номин, А | 20000 |
| Түйіспелі қысқыштардың бұрандаларын тарту сәті, нм | 50…75 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 90 % |
| Асқын токтардан қорғаныстың болуы | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 800 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 20 кА |
| Максималды жұмыс кернеуі | 0.69 кВ |
| Орнату түрі | Ішкі |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 8000 цикл |
| Массасы | 14 кг |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Жетектің конструктивті орындалуы | Тұтқа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 282 мм |
| Биіктігі | 160 мм |
| Ені | 311 мм |
- Бағасы: 488 689 ₸

