Автоматты ажыратқыш ARMAT 3P 125А 35кА 690АС ағытқыш ТМ рег. IEK

91 182 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-MCCB-3A-035-0125A-ATUC
Жіберу 03 мамыр 2026ARMAT құйылған корпусындағы автоматты ажыратқыштар төмен вольтты жиынтықты құрылғылардың әртүрлі типтерінде қолданылады – тарату қалқандарынан бастап 1600 А ҚТҚ-ға дейін.
Ғимараттар мен құрылыстардың, соның ішінде өнеркәсіптік және жоғары технологиялық қондырғылардың энергия тарату жүйелерін құруға арналған ARMAT IEK өнімдеріне негізделген кешенді шешімдердің бөлігі болып табылады.
Жоғары ажырату қабілетінің (150 кА дейін) арқасында ARMAT құйылған корпусындағы автоматты ажыратқыштар желісі энергияны көп қажет ететін өнеркәсіптік нысандарда қолдану үшін өте қолайлы.
Автоматты ажыратқыштармен бірге ARMAT 6300 А дейінгі ТЖҚ-да қолданылады.
ARMAT күштік автоматты ажыратқыштарының барлық желісі (ауамен және құйылған корпуста) ол сапаны үздіксіз бақылай отырып, заманауи, толық автоматтандырылған жабдықта шығарылады.
IEK электротехникалық өнімдері тәуелсіз зертханаларда да, Мәскеудегі IEK GROUP компаниясының жеке зертханасында да мұқият сынақтан өтеді.
Біз ARMAT желісінің қуат ажыратқыштарының жоғары сапасы мен сенімділігіне сенімдіміз – сондықтан олардың кепілдік мерзімі 5 жылды құрайды!

Артықшылықтары
- Заманауи өндірістің энергия тұтынуын арттыру үшін In және Icu автоматты ажыратқыштарының жоғарылауы қажет. ARMAT құйылған корпусты автоматты ажыратқыштар жоғары технологиялық өндірістік желілерді сенімді қуатпен қамтамасыз етеді.
- Арнайы босату нұсқалары бар ARMAT құйылған корпусындағы қуат қосқыштарының модификациялары Modbus қосылымын қолдайды, бұл оларды диспетчерлік және бақылау жүйесіне біріктіруге мүмкіндік береді.
- Қосу және өшіру циклдарының үлкен ресурсы ARMAT құйылған корпусындағы автоматты ажыратқыштардың ұзақ уақыт жұмыс істеуіне кепілдік береді. Жоғары тозуға төзімділік сынақтармен, соның ішінде халықаралық тәуелсіз зертханада расталған.
- Энергия жүйесінің кез келген жағдайда тұрақты жұмыс істеуі технологиялық процестердің тиімділігі мен адамдардың қауіпсіздігі үшін маңызды. ARMAT желісінен құйылған корпустағы автоматты ажыратқыштар берілетін токтың қоршаған орта температурасына ең аз тәуелділігіне ие.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 90.0 мм |
| Биіктігі | 210.0 мм |
| Тереңдігі | 118.0 мм |
| Салмақ | 1.740 кг |
| Номин құл кернеу | 400/690 Жылы |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 800 Жылы |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Полюстер саны | 3 |
| Желі жиілігі | 50/60 Гц |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | (5÷10)А-да |
| Пайдалану температурасы | -40…60 °C |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Номиналды кернеу | 400/690 Жылы |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі | Басқалар |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| 400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі | 35 қА |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Аспаптың құрылымы | Басқалар |
| DIN-рельске монтаждау | Жоқ |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті | 35 қА |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Электр тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 20000 цикл |
| Механик қызмет көрсетусіз тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 90% |
| Теңіз деңгейінен биіктік | < 2000 м |
| IP қысқыштарын қорғау дәрежесі | IP00 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Салмақ | 1.74 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 125 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 118 мм |
| Биіктігі | 210 мм |
| Ені | 90 мм |
- Бағасы: 91 182 ₸


