Баспалдақ науасы LESTA 100х400х3000-1.2мм СЭК

10 872 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM40-100-400-3-120
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мырышталған болаттан жасалған LESTA металл баспалдақ науалары өнеркәсіптік, коммерциялық және азаматтық құрылыс нысандарында кабельдік трассаларды орнату үшін қолданылады, науаның жүк көтергіштігіне қойылатын талаптар жоғарылайды.
LESTA баспалдақ науалары Сенджимира әдісімен (МЕМСТ 14918-2020) алдын ала мырышталған суықтай илектелген болаттан жасалған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Баспалдақ науаларының жоғары көтергіштігі 600 кг/м-ден астам жүктемесі бар ауыр кабельдік желілерді төсеуге мүмкіндік береді.
- Металл баспалдақ науалары арқылы кабельдік желілерді төсеудің ашық әдісі электрлік және төмен токты жүйені одан әрі күтіп ұстауды және дамытуды жеңілдетеді.
- Әмбебап "ер-әйел" қосқышы тіпті жоғары жүктемелер кезінде де кез келген аралықтарда қосымша жалғағыш элементтерді қолданбай-ақ кабельдік трассаны жылдам және сенімді монтаждауды қамтамасыз етеді.
- Бірегей патенттелген конструкция LESTA IEK баспалдақ науаларының беріктік сипаттамаларын айтарлықтай жақсартады.
- Науалар мен керек-жарақтардың стандартты өлшемдерінің ассортименті науалардың әртүрлі түрлерін пайдалана отырып, кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік жолды жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 400 |
| Биіктігі, мм | 100 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Сатының түрі | Перфорацияланған профиль |
| Бүйірлік профиль түрі | Профиль (ашық) |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Пайдалы қима, мм2 | 29400 |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Материал | Болат |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Түсі | Ашық сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Материалдың қалыңдығы | 1.2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Баспалдақ |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 300 мм |
| Қалыңдығы | 1.2 мм |
- Бағасы: 10 872 ₸/м

