Кіріспе-тарату шкафы ВРУ8503 2Р-117-20 150А IP31 отх.6хВА88/60/47х1/1/4 есеп 1 орын СРО

290 030 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-35117200-01
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ8503 енгізу-тарату құрылғылары кернеуі 380/220 В үш фазалы айнымалы токтың 50 Гц жиіліктегі электр энергиясын жерге тұйықталған бейтарап желілерде қабылдауға және таратуға, шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталу кезінде желілерді қорғауға, сондай-ақ сирек жұмыс істейтін қосулар мен ажыратуларға арналған. .
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріс қимасы фазалық мм-ге дейін | 70 | |
| Кіріс қимасы нөл/жерден мм-ге дейін | 120 | |
| Ғимарат |
Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.6.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK |
1 |
| Ірге | жиынтықта | |
| Кіріспе қорғаныс құралдары |
Сақтандырғыш-ажыратқыш-ажыратқыш ПВР 160А габариті 00 IEK Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 00 160А |
1 3 |
| Шығатын топтар мен желілерді қорғау аппараттары |
Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 125А 35кА IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 3Р 16А 6кА С IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 16А 4.5кА С IEK |
1 2 3 |
| Кернеудің болуын индикациялау |
Жарықдиодты сызықты шам ДБО 3001 4Вт |
1 |
| Импульстік асқын кернеуді шектегіштер |
Импульстік асқын кернеулерді шектегіш ОПС1-С 1Р 10/40кА 230В GENERICA |
3 |
| Ток трансформаторлары |
ТТИ-А 150/5А 5ВА класты 0,5 ток трансформаторы |
3 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | есептеу құралын орнатуға дайын | 1 |
| Ток өткізгіш шина |
Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 |
|
| Қорғаныс панельдері | опция |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 150 А |
| Максималды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 290 030 ₸


