Teploluxe 100 температура реттегіші

20 561 ₸
- Бар
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Teploluxe 100 температура реттегіші сыртқы температура датчигі арқылы сыртқы ауа температурасын үнемі бақылап отырады.
Ағымдағы температура мәні орнатылған температура диапазонына жеткенде құрылғы кірістірілген релені (16А, 240В) ауыстырады.
Температураны реттеу шегінен шыққан кезде құрылғы қыздыруды қосу тізбегін блоктайды.
Аспаптың беткі панелінде орналасқан реттеу сақиналарының көмегімен пайдаланушы температура диапазонының шекараларын -15°C-тан +45°C-қа дейінгі аралықта орната алады
Ерекшеліктері мен артықшылықтары |
|
| Реттелетін гистерезис | |
| Температура диапазонының жоғарғы және төменгі параметрлерін өзгерту | |
| DC/AC 24В-240В әмбебап қуат көзі | |
| Жарықдиодты күй индикаторы | |
| Температура датчигі тізбегінің қысқа тұйықталуын және үзілуін бақылау | |
| Ықшам форма-фактор | |
| DIN-рельске бекіту | |
| NTC сенсоры 10 кОм жиынтықта | |
Сипаттамалары мен параметрлері |
||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Teplolux |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өлшем бірлігі | °С |
| Минималды өлшеу диапазоны | -15 |
| Максималды өлшеу диапазоны | 45 |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кернеу | 230 В |
| Ені | 18 мм |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 20 561 ₸
- Қаптау тәсілі: Жеткізу көлемі Teploluxe 100 температура реттегіші Орнату сымы бар температура сенсоры (ұзындығы 2м) Төлқұжат. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық


