ESCA Бұрылыс 90град 80х400мм IEK

13 063 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP2P-080-400
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
90° бұрылыс кабельдік трассаның 90° көлденең бұрылысын ұйымдастыруға қызмет етеді. Бұл аксессуар қақпақпен бірге жеткізіледі.
Металл науаларға арналған барлық керек-жарақтар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталған болаттан жасалған.
- Аксессуарлардың кең ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік трассаны жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 400 мм |
| Металдың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Салмақ | 1,13 келі |
| Ұзындығы | 350 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
| Жүйе түрі | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
- Бағасы: 13 063 ₸

