ESCA бұрылу тік ішкі 90град 80х400мм IEK

12 254 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1V-080-400
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Ені, мм | 400 |
| Биіктігі, мм | 80 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 80 |
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 400 |
| Биіктігі, мм | 80 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 80 |
| Кабельдік астаудың ені, мм | 400 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Салмағы, кг | 1,32 |
| Ауытқу - бұрыш | 90 |
| Тармақталу ені, мм | 400 |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Ұзындығы, мм | 280 |
| Материал | Болат |
| Пайдалану температурасы, °C | -50...40 |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Бағытты өзгерту | Тігінен өрлемелі (ішкі) |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Монтаждау температурасы, °C | -50...40 |
| Климаттық орындалуы | У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2 |
| Мырыш жабынының қалыңдығы, мкм | 10 |
| Коррозияға төзімділік сыныбы | 2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 400 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Негізгі | |
| Жүйе түрі | Повороты на 90град. вертикальные внутренние |
- Бағасы: 12 254 ₸

