ESCA Тармақтаушы Т-арр. верт. жоғары 80х400мм IEK

19 785 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-OVV-080-400
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Бүйір қабырғасының биіктігі, мм | 80 |
| Науаның көкжиек бағытындағы ені, мм | 400 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Науаның тік бағыттағы ені, мм | 400 |
| Ұзындығы, мм | 372 |
Тік жоғары Т-тәрізді жалғастырғыш науаның бағытын өзгертпестен кабель жолының жоғары қарай Т-тәрізді бұрылуын ұйымдастыруға арналған.
Аксессуар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты кемінде 10 мкм) ыстықтай мырышталатын болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Бүйір қабырғасының биіктігі, мм | 80 |
| Науаның көкжиек бағытындағы ені, мм | 400 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Науаның тік бағыттағы ені, мм | 400 |
| Ұзындығы, мм | 372 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Түсі | Ашық сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Материал | Болат |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | Т-тәрізді жалғастырғыштар |
- Бағасы: 19 785 ₸

