Жезден соғылған якорь М8 IEK

255 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1M-AL-8
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жезден соғылған якорь ауыр салмақты конструкцияларды, кабельдік трассаларды, консольдерді, қаңылтыр және профильді болаттарды және т.б. бекіту үшін қолданылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аппараттық қосылыстар элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Жіптің метрикалық өлшемі - М | 8 |
| Барын нығайту | Жоқ |
| Бұрғыланған тесіктің диаметрі, мм | 10 |
| Төлке материалы | Жез |
| Ұзындығы, мм | 31 |
| Үлгі немесе орындау | Қондырмалы |
| Бұрғыланған тесіктің мин тереңдігі, мм | 35 |
| Жіптің түрі | Метрикалық ою |
| Өздігінен бұрап тұратын | Жоқ |
| Суырып алу жүктемесі, кН | 5 |
| Бекіту ерекшеліктері | Басқалар |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| анкер түрі | соғылатын |
| анкер материалы | Жез |
| анкер диаметрі | 12 мм |
| анкер ұзындығы | 34 мм |
| Минималды жұлу күші | 8 кН |
| тесіктің минималды тереңдігі | 39 мм |
- Бағасы: 255 ₸

