Ірге ГРШ ХХ.80.60 IP31 SMART IEK

32 334 ₸
- 1 дана бар
- Коды:YKV10-TS-800-600-31-S
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ГРШ корпустарында қолданылады, кабельді беруді жеңілдетеді және іргеде қарастырылған арнайы саңылаулар арқылы еденге бекіту арқылы корпустың қосымша тұрақтылығын қамтамасыз етеді.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Ірге |
| Биіктігі, мм | 70.0 |
| Ені, мм | 800.0 |
| 19 дюймдік монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| 10-дюйм үшін жарамды. (254 мм) монтаждау | Жоқ |
| Үйлесімділік | ГРЩ АҚЫЛДЫ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Тереңдігі, мм | 573.0 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы, мм | 2.0 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 6.6 кг |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 773 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 70 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Орнату опциясы | Еден |
| Аксессуар түрі | Жертөле |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
- Бағасы: 32 334 ₸
- Қаптау тәсілі: Жабдық: Негіз - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар.


