IEK TITAN / SMART Цоколь ВРУ, 800х600 мм, IP31

32 334 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV10-TS-800-600-31-S
Жіберу 26 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ГР| корпустарында пайдаланылады, кабельді жеткізуді жеңілдетеді және цокольде көзделген арнайы саңылаулар арқылы еденге бекіту есебінен корпустың қосымша тұрақтылығын қамтамасыз етеді.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаж.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта болады.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Цоколь |
| Биіктігі мм | 70.0 |
| Ені. мм | 800.0 |
| 19 дюймдік монтаждауға арналған | Жоқ |
| 10 дюймге сәйкес келеді. (254 мм) монтаж | Жоқ |
| Үйлесімділік | ГР| SMART |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Тереңірек. мм | 573.0 |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ұнтақ бояуы |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы, мм | 2.0 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 6.6 кг |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 773 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 70 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Орнату опциясы | Еден |
| Аксессуар түрі | Жертөле |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
- Бағасы: 32 334 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтау: Цоколь - 1 дана. Орнатуға арналған әдістер.


