ВА88-43 3Р 1000А 50кА автоматты ажыратқышы МР 211 IEK электронды айырғышымен

732 917 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SVA61-3-1000
Жіберу 13 сәуір 2026ВА88 автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған және номиналды жұмыс кернеуі 400 В дейінгі электр қондырғыларында және номиналды токтарда жұмыс істеуге арналған. 12,5-тен 1600 А-ға дейін.
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
Электрондық ағытпасы бар автоматты ажыратқыштар асқын токтардың электронды ағытпасы арқылы шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді. Бұл жоғары сенімділікті, іске қосылу дәлдігін және қоршаған орта жағдайларынан тәуелсіздікті қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Электрондық босату құрылғысы бөлек қуат көзін қажет етпейді және кернеу тек бір фазада болса да, номиналды токтың кемінде 15% жүктеме тогында қорғаныстың дұрыс жұмыс істеуіне кепілдік береді. Қорғаныс блогына үш ток трансформаторы, электронды модуль және ажыратқыш механизміне тікелей әсер ететін ажыратқыш электромагнит кіреді. Ажырату корпусының ішіне орнатылған ток трансформаторлары электронды босату тізбегінің қуат көзін қамтамасыз етеді және қорғаныс функциясын орындау үшін қажетті сигналдарды шығарады. Қорғаныс сипаттамаларын (іске қосу параметрлері) тұтынушы тікелей коммутатордың алдыңғы панелінде көрсетілген мнемикалық схемаға сәйкес DIP қосқыштарын орнату арқылы таңдайды.
Параметрлерді реттеудің кең ауқымына байланысты МР211 электронды босату құрылғысы сенімділік пен іске қосу дәлдігін қажет ететін барлық тарату желілері үшін жарамды.

Артықшылықтары
- Қосымша құрылғыларды өздігінен оңай орнату:
- - авариялық байланыс;
- - қосымша байланыс;
- - тәуелсіз ағытқыш;
- - ең төменгі кернеу айырғышы;
- - қолмен айналмалы жетек;
- - электр жетегі;
- - жапсырма панель;
- - жылжымалы панель.
- Әрбір автоматты ажыратқыштың стандартты жабдықтары адаптер рельстерінен немесе кабель құлақшаларынан (стандартты өлшемге байланысты), фазааралық қалқандардан, өткізгіштерді қосуға арналған бұрандалар мен гайкалар жинағынан, ажыратқышты бекіту панеліне бекітуге арналған бұрандалар жинағынан тұрады.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 1000 |
| Полюстер саны | 3 |
| 400В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды ауытқу қабілеті, кА | 50 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш |
| Энергия шығыны, Вт | 780.0 |
| Ені, мм | 210.0 |
| Биіктігі, мм | 420.0 |
| Тереңдігі, мм | 222.0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 1000 |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны, А | (2...12)In |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 8 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Номиналды кернеу, В | 400...400 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі | Басқалар |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Иә |
| Номин құл Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті, кА | 50 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 21 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 1000 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 50000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Ені | 210 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | ВА88 КАРАТ |
- Бағасы: 732 917 ₸

