Есептеу-тарату қалқаны ЩУР85-3-103405 200А 35кА 400/230В IP54 IEK

354 720 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHURE-8507113405
Жіберу 06 сәуір 2026Тарату пункті кернеуі 400 В дейінгі үш фазалы токтың электр энергиясын таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде электр қондырғыларын қорғауға, жедел қосулар мен ажыратуларға, диф болған жағдайда электр тогының соғуынан қорғауға арналған. қорғау.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/CU) | Кіріспе аппараттың клеммаларына клеммалардың ені 20 мм | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) | IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы 120 мм-ге дейін | 2 |
| Аспалы корпус | 1 | |
| Қорғаныс операциялық панельдері |
Ток өткізетін шиналар секциясы үшін (плексиглас) |
1 |
| Кабельдерді жеткізу | астыңғы, кабельдік тығыздамалар және щетка кірісі жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат | 1 | |
| Электр энергиясын есептеу панелі |
ТТИ-А 200/5А 5ВА 0.5 IEK ток трансформаторы Есепке алу аспабына қамалған орын |
3 1 |
| Ток өткізгіш шиналар (тарату секциясы) | Мыс шинасы М1Т 3х20х4000мм 275А сатылы оқшаулағыштарда | 1 |
| Коммутация және шығатын топтық желілерді қорғау аппараттары |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА С KARAT IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА С IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-100 1Р 10кА С IEK Автоматты ажыратқыш күштік ВА88-33 3Р 100А 25кА IEK |
30 3 4 2 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Шығатын шиналар N/PE (Al/Cu) |
Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 2х15 L+PEN IEK |
2 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 200 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 15 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 34 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 354 720 ₸









