Көп функциялы уақыт релесі ORT-M1 16А 12-240В AC/DC 1 істікшелі IEK

13 863 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ORT-M1-ACDC12-240V
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Бір істікшелі және жұмыс кернеуі бар көп функциялы ORT-M1 уақыт релесі 12-240В AC/DC компаниядан IEK — бұл электр жүйелерін басқаруға арналған көп функциялы құрылғы.
Артықшылықтары:
- Көпфункционалдылық: реле 10 таңдалатын жұмыс режимін ұсынады, бұл оны әртүрлі тапсырмаларға бейімдеуге мүмкіндік береді.
- Уақытты реттеудің кең ауқымы: іске қосу уақытын 0,1 секундтан 10 күнге дейін реттеуге болады, бұл оны әртүрлі қолданбалар үшін қолайлы етеді.
- Орнатудың қарапайымдылығы: құрылғы қосымша жабдықты қажет етпей-ақ оңай конфигурацияланады, бұл уақыт пен күш-жігерді үнемдейді.
- Қоректендірудің әртүрлі түрлерімен жұмыс істеу: айнымалы ток үшін де, тұрақты ток үшін де жарамды, бұл оның қолдану аясын кеңейтеді.
- Сенімділік: Құрастыру мен материалдардың жоғары сапасы әртүрлі жағдайларда беріктік пен тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді.
- Стандартты 35 мм DIN-рельске орнату.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
Қолдану:
- Процестерді автоматтандыру: жарықтандыру, желдету және жылыту сияқты автоматтандырылған жүйелерде уақыт кідірістерін қалыптастыру үшін қолданылады.
- Циклды қосу/өшіру: сорғылар немесе желдеткіштер сияқты электрлік жабдықты циклдік басқару үшін өте қолайлы.
- Дабыл жүйелері: дабыл жүйелерінде іске қосуды немесе өшіруді кешіктіру үшін қолданылуы мүмкін.
- Өнеркәсіптік қондырғылар: әртүрлі процестерді басқару үшін өнеркәсіптік жағдайларда кеңінен қолданылады.
Жұмыс режимдері
А режимі
- Кіріс кернеуі Un берілген кезде берілген уақыт t есептеле бастайды.
- Реле контактілері уақыт өткеннен кейін жабылады.
- Un қоректендіру кернеуі жойылғаннан кейін контактілер бастапқы күйіне қайтарылады.
- S контактісі пайдаланылмайды.
Режимі
- Кіріс кернеуі Un берілген кезде реле контактілері жабылады, кері санақ t басталады.
- Уақыт есептелгеннен кейін реле контактілері бастапқы күйіне қайтарылады.
- Қуат көзінің кернеуі жойылған кезде реле контактілері де бастапқы күйіне қайтарылады.
- S контактісі пайдаланылмайды.
Режимі
- Un кіріс кернеуі берілген кезде берілген уақыт есептеле бастайды.
- Уақытты есептегеннен кейін реле контактілері сол уақыт аралығы үшін жабылады.
- Цикл Un қоректендіру кернеуі жойылғанша қайталанады.
- S контактісі пайдаланылмайды.
D режимі
- Кіріс кернеуі Un берілген кезде реле контактілері жабылады, кері санақ t басталады.
- Уақытты есептегеннен кейін реле контактілері сол уақыт аралығы үшін ашылады.
- Цикл Un қоректендіру кернеуі жойылғанша қайталанады.
- S контактісі пайдаланылмайды.
Е режимі
- Un кіріс кернеуі үздіксіз берілуі тиіс.
- S түйреуіші жабылған кезде реле контактілері де жабылады, t кері санақ басталады.
- Уақыт есептелгеннен кейін реле контактілері бастапқы күйіне қайтарылады.
- Егер S істікшесі ашылса, кері санақ қайтадан басталады, реле контактілері қосулы күйінде қалады.
- Егер Un қуат көзінің кернеуі жойылса, реле контактілері бастапқы қалпына қайтарылады.
F режимі
- Un кіріс кернеуі қолданылған кезде реле S сигналын қабылдауға дайын болады.
- S сигналы қолданылған кезде реле контактілері жабылады және t кері санақ басталады.
- S сигналы үзілген кезде кері санақ жалғасады.
- Реле бастапқы күйіне t уақытынан кейін немесе Un қоректендіру кернеуі жойылған кезде қайтарылады.
Н режимі
- Un кіріс кернеуі үздіксіз берілуі тиіс.
- S контактісі жабылған кезде t кері санақ басталады.
- T уақытын санағаннан кейін реле контактілері жабылады, t уақытын санау басталады.
- Егер S контактісі ашылса, кері санақ қайтадан басталады, реле контактілері жабық күйде қалады.
- T уақытынан кейін реле контактілері ашылады.
- Егер Un қуат көзінің кернеуі жойылса, реле контактілері бастапқы күйіне қайтарылады.
I режим
- Un кіріс кернеуі үздіксіз берілуі тиіс.
- S істікшесі жабылған кезде реле контактілері жабылады.
- Сигнал қайта қолданылғаннан кейін реле контактілері ашылады.
- Егер Un қуат көзінің кернеуі жойылса, реле контактілері бастапқы қалпына қайтарылады.
Режим Ј
- Un кіріс кернеуі қолданылған кезде, берілген t уақытын есептегеннен кейін реле контактілері 0,5с-қа жабылады.
- Цикл Un қоректендіру кернеуі қайта қолданылғаннан кейін қайталанады.
- S контактісі пайдаланылмайды.
Техникалық сипаттамалар
| Қосуды кідірту функциясы | Иә |
| Өшіруді кідірту функциясы | Жоқ |
| Уақыт функциясы өзгертілетін кідіріспен қосылады | Иә |
| Басқару кернеуінің түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Кідіріспен аудармалы контрлердің шығу саны | 1 |
| Ені, мм | 18 |
| Биіктігі, мм | 95 |
| Тереңдігі, мм | 64 |
| Штепсельдік айырмен | Жоқ |
| Қашықтан басқару үшін ғана жарамды | Жоқ |
| Әрекет ету кідірісі өзгермейтін мг функциясы | Жоқ |
| Импульспен іске қосылатын мг функциясы | Жоқ |
| Импульспен қосылатын уақыт функциясы Қосуға өзгертілетін кідіріс | Жоқ |
| Жартылай өткізгіш шығысы бар | Жоқ |
| Қосуға арналған аудармалы контакт | Иә |
| Жұлдыз-үшбұрышты жалғау | Жоқ |
| Уақыт диапазоны, бірге | 0,1...60 |
| Өшіру үшін сырғымалы контакт | Жоқ |
| Импульстік құрылғы | Жоқ |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады | 12...240 |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В | 12...240 |
| Ауыстырылатын блок контактілерді толықтырады | Жоқ |
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 5 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Жұмыс алгоритмдерінің саны | 10 |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Максималды коммутация тогы | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды кідіріс уақыты | 0.1 сек |
| Максималды кідіріс уақыты | 60 сек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Катушканың номиналды кернеуі | 12-240В AC/DC |
- Бағасы: 13 863 ₸

