Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI

14 323 ₸
- Бар
- Коды:ORF-08D-127-265VAC
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Фазаларды бақылау релелері ORF электр желісінің параметрлерін бақылауға арналған:
- фазалардың ауысуы
- фазалар мен бейтараптардың үзілуі
- асимметрия
- жоғары және төмен кернеу
Осы параметрлерге сезімтал тұтынушыларды жетектерді қосу/өшіру үшін жетектерге қажетті кідіріспен командаларды беру арқылы қорғайды.


Артықшылықтары
- Функциялардың кең жиынтығы: фазалардың ауысуын бақылау, фазалардың аяқталуы және бейтараптар, асимметрия, жоғары және төмен кернеулер
- Орнату үшін тек бұрағыш қажет.
- Бекітілген белгіленген нүктелер - "орнату және ұмыту" типті жабдық.
- Өлшенетін (желілік) кернеудің кең диапазоны 176 В-тан 552 В-қа дейін.
- Жұмыс температурасының минус 20°С-тан плюс 55°С-қа дейінгі кең диапазоны.
- Реле күйінің ақпараттық жарықдиодты индикаторы.
- Жетекші әлемдік өндірушілердің элементтік базасы.
- Стандартты 35 мм DIN-рельске орнату.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
Техникалық сипаттамалар
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 град. |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Массасы | 0.08 г |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 8 А |
| Максималды ток | 8 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 127 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 265 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 14 323 ₸

