ESCA тесілген науа 50х300х3000 IEK

13 895,28 ₸
- Бар
- Коды:CLP10-050-300-3
Перфорацияланған илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады. Қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін. Прокат перфорацияланған IEK науалары МЕМСТ 14918-80 сәйкес конвейер әдісімен немесе дайын өнімді мырыш балқымасына ГОСТ 9.307 батыру әдісімен мырышталған, суықтай илектелген болаттан жасалған. IEK прокат науалары жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады. Перфорацияланған науа ТШ бойынша шығарылады 27.33.13-002-83135016-2017. Қауіпсіздік талаптарына сәйкес өнім КО ТР 004/2011 және ГОСТ Р 52868-2021 техникалық регламенттеріне сәйкес келеді.
-
Техникалық сипаттамалар
Науа түрі Тесілген Ені, мм 300 Биіктігі, мм 50 Беттің қорғаныш жабыны Сенжимира әдісі бойынша мырыштау Ұзындығы, мм 3000 Түсі Ашық сұр Үлгі немесе орындау Біріктірілген қосқыш RAL түсінің нөмірі 7047 Салмағы, м п кг 2.42 Материалдың қалыңдығы, мм 0,8 Перфорацияланған бүйір қабырғасы Иә Материалдың түрі немесе маркасы Басқалар Материал Болат Монтаждау үшін негіздегі перфорация Иә НАТО монтаждау тесіктері Иә Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған Жоқ Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген Жоқ Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды Иә
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | П-тәрізді |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 300 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
- Бағасы: 13 895,28 ₸

