Автоматты ажыратқыш ВА88-40 3Р 400А 690В 35кА MASTER IEK

155 212 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SVA50-3-0400-02
Жіберу 13 сәуір 2026ВА88 MASTER құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш электр желілерін қысқа тұйықталу токтарынан, шамадан тыс жүктеме токтарынан, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуінен қорғауға, сондай-ақ қалыпты режимде ток өткізуге арналған.
Ажыратқыштар 16-дан 800А-ға дейінгі токтар үшін термомагниттік разрядпен және 125-тен 800А-ға дейінгі токтар үшін электронды разрядпен жабдықталған 5 стандартты өлшемде шығарылады.
Жұмыс кернеуі 400/690 В.
Автоматты ажыратқыштың конструкциясы тапсырыс берушінің объектісінде қосымша құрылғыларды өз бетінше орнату мүмкіндігін көздейді.

Артықшылықтары
- Шағын өлшемдер
- Жұмыс кернеуі – 690 В дейін
- Қосымша құрылғылардың кең ассортименті
- Кез келген қалыпта орнату (тігінен/көлденеңінен)
- Өнімдердегі зиянды заттардың мөлшерін шектейтін RoHs 2002/95/EC директивасына сәйкестік
- Шағын токтарда жылдам, сенімді өшіру, термомагниттік ағытпаның 10In кезінде іске қосылуы
- Полюсті баптау

Конструкция ерекшеліктері
Төмен токты автоматты ажыратқыштардағы термомагниттік ағытпаның (катушка) жаңа конструкциясы ажыратқыштың барлық автоматты ажыратқыштардағы 10 номиналды токта істен шығуын қамтамасыз етеді.
Дәнекерлеудегі отқа төзімді материалдар қызмет ету мерзімін ұзартады: механикалық тозуға төзімділік – 8500 циклге дейін, коммутация – 1500 циклге дейін.

Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 400 |
| Полюстер саны | 3 |
| 400В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды ауытқу қабілеті, кА | 35 |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400...690 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш |
| Энергия шығыны, Вт | 180.0 |
| Ені, мм | 210.0 |
| Биіктігі, мм | 303.0 |
| Тереңдігі, мм | 103.0 |
| Салмағы, кг | 9.900 |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 800 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 400 |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны, А | 10In |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...60 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 8 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Номиналды кернеу, В | 690...690 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Жерге тұйықталудан кешенді қорғаныс | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин құл Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті, кА | 26,25 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | < 2000 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | < 4000 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 50% |
| Теңіз деңгейінен биіктік, м | < 2000 |
| Жылу айырғыштың орнату нүктесі, А | 400 |
| Электромагниттік айырғыштың орнату нүктесі Im, Ал | 10 In |
| IP қысқыштарын қорғау дәрежесі | IP00 |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 1500 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 8500 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 9.9 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 400 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 155 212 ₸

