Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 125А 25кА MASTER IEK

30 185 ₸
- Бар
- Коды:SVA10-3-0125-02
ВА88 MASTER құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш электр желілерін қысқа тұйықталу токтарынан, шамадан тыс жүктеме токтарынан, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуінен қорғауға, сондай-ақ қалыпты режимде ток өткізуге арналған.
Ажыратқыштар 16-дан 800А-ға дейінгі токтар үшін термомагниттік разрядпен және 125-тен 800А-ға дейінгі токтар үшін электронды разрядпен жабдықталған 5 стандартты өлшемде шығарылады. Жұмыс кернеуі 400/690 В.
Автоматты ажыратқыштың конструкциясы тапсырыс берушінің объектісінде қосымша құрылғыларды өз бетінше орнату мүмкіндігін көздейді.
Артықшылықтары
- Шағын өлшемдер.
- Жұмыс кернеуі – 690 В дейін.
- Қосымша құрылғылардың кең ассортименті.
- Кез келген қалыпта орнату (тігінен/көлденеңінен).
- Өнімдердегі зиянды заттардың мөлшерін шектейтін RoHs 2002/95/EC директивасына сәйкестік.
- Төмен токтарда жылдам, сенімді өшіру, 10In температурада термомагниттік разрядты іске қосу.
- Полюсті баптау.

Конструкция ерекшеліктері
Төмен токты автоматты ажыратқыштардағы термомагниттік ағытпаның (катушка) жаңа конструкциясы ажыратқыштың барлық автоматты ажыратқыштардағы 10 номиналды токта істен шығуын қамтамасыз етеді.
Дәнекерлеудегі отқа төзімді материалдар қызмет ету мерзімін ұзартады: механикалық тозуға төзімділік – 8500 циклге дейін, коммутация – 1500 циклге дейін.


Техникалық сипаттамалар
| Ені | 92.0 мм |
| Биіктігі | 164.0 мм |
| Тереңдігі | 65.0 мм |
| Салмақ | 1.400 кг |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 800 Жылы |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Полюстер саны | 3 |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | 10 Жылы А |
| Пайдалану температурасы | -40…60 °C |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Энергия шығыны | 75.0 Вт |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| 400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі | 25 қА |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Жерге тұйықталудан кешенді қорғаныс | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін кеңейту құрылғысы |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті | 18,75 мың |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Электр тозуға төзімділік | < 2500 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | < 8500 цикл |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 50% |
| Теңіз деңгейінен биіктік | < 2000 м |
| Электромагниттік айырғыштың орнату нүктесі Im | 10 Жылы А |
| IP қысқыштарын қорғау дәрежесі | IP00 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 2500 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 8500 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 125 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 25000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Биіктігі | 165 мм |
| Ені | 92 мм |
- Бағасы: 30 185 ₸

